Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobieta mówi NIE znaczy, że trzeba postarać się bardziej.

Polecane posty

Gość gość

Jak kobieta mówi, że ma chłopaka, znaczy że trzeba się go pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to pisze kobieta czy chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopata? Piszcie takie bzdury, a potem niektórzy w to wierzą i są problemy. Nie, to nie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreyyn! Jak mowinie to NIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczuwam kaktusssa na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak mówi że znaczy że nawet jakby go nie miała możesz spływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw kobiety mówią NIE a potem zakładają wątki typu "nie ma już prawdziwych mężczyzn" HA HA HA Żałosne samice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta mówi NIE znaczy, znaczy że trzeba ją zgwałcić. Dewiza co najmniej dwóch facetów których znałam. Trzeba ją upić lub dosypać czegoś w ostateczności i w*****ać jak nie chce po dobroci. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żeby nie było, ludzie o tym wiedzieli i mówilo się o tym. p.s. i nie dotyczyło to mnie, gdyby ktoś chciał mi nawtykać, że mówiąc "nie" sama chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego lekcja na przyszłość, zamiast "nie" trzeba mówić "s********j".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zboczencem rzadna kobieta nie ma szans,no chyba ,ze jest to jego zona :) Jej nawet zgwałcić nikt by nie chciał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trzeba się brzydzic wlasntrej zony ,aby pójść i g****ic inne kobiety? Może smierdzi jak skunks? Tak na pewno smierdzi!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czosnkiem smierdzi!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może on nie powinien nazywać się Piotr? Tylko KEN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ,ze smród można to mały pokus:) On jest z pewnością OBLESNY!!! C***a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he,c***a i zboczeniec. I tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja zerwałam z facetem 2 tyg temu i on do mnie pisał przez ten czas 2 razy, dzwonił 3 razy, zignorowałam to, ale mam nadzieję,ze będzie nadal się starał, a jak nie będzie to znaczy,że mało mu zależało, bo jak facetowi zalezy to tak łatwo nie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ze jak długo kobieta może tak mowić ze nie chce? A jeśli to dotyczy mężatki, dojrzałej a wcześniej widzieliśmy w jej oczach na pewno zainteresowanie? Widziała ze interesuje nas od dawna ale... Wiadomo, opinia miasta, znajomych a co inni powiedzą jak maź się dowie?... Jak próbować taka zajęta przekonać do siebie?? Proszę o wypowiedz głownie panie od 30 ki wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od sytuacji , jeszcze nie mam 30-stki, ale doświadczenie z facetami pewne mam, generalnie ja np okazuje jakies zainteresowanie facetowi,który mnie podrywa i ja tez jestem nim zainteresowana, ale lubie jak mnie zdobywa, mówię czasem " nie " specjalnie żeby nie być na każde jego zawołanie czy udaję, że sie jakos tam waham, ale nie odrzucam go raczej tak zupełnie chyba ,że faktycznie nie jestem zainteresowana, albo poprostu zrobi cos czym mnie zniechęci, albo jeżeli facet mnie zaczyna olewać to ja sie wtedy odsuwam jeszcze bardziej choć to nie znaczy ,że nie chcę zeby wtedy walczył o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Skoro mówi NIE, to znaczy, że NIE. Żadnej filozofii w tym nie ma. A jak jeden z drugim chce biegać za takimi pannami, które słowa NIE używają także w wielu innych sytuacjach, "bo tak", to niech sobie biegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest. lubią, to niech sobie biegają a słowa "nie" nie zmienią, jeśli nie oni je wypowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny Romantyk- weź nie przesadzaj, nie zyjemy w średniowieczu. Kobieta po 30-stce może jeszcze bardzo dobrze wyglądać, oczywiście to zalezy od kobiety, na ile lat wygląda itd. Poza tym jak pogoniła faceta tzn, że to nie było jednak to i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem nie to znaczy tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie wiadomo, o co babie chodzi. nie trzeba się bardziej postarać, bo z mordą wyskoczy, że "ty mnie nie słuchasz" albo jeszcze uderzy. same nie wiecie, o co wam chodzi, głupie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kobiet to nic nie jest pewne jak mówi TAK to może oznaczać TAK i NIE a jak mówi NIE to może oznaczać TAK i NIE. Właśnie dlatego tyle gwałtów, bo faceci nie wiedzą czy kobieta chce czy nie. Właśnie przez takie gierki i sprawdzanie facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego po iluś tam takich manipulacjach słyszę nie to odchodzę. A dzięki temu prawdziwemu tak jestem nareszcie w fajnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×