Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak namówic chłopaka zebyśmy porozmawiali przez telefon?

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim :) mam 18 lat Od pewnego czasu tak okolo miesiac pisze sobie z takim facetem. Swietnie się dogadujemy tematy nam sie nie konczą mozemy pisac****isac****isac. Poznalismy sie w internecie. On ma 22 lata wiec nie jest duza roznica podoba mi się strasznie z wygladu wydaje mi się ze z charakteru tez jest super. Zaproponowal mi spotaknie i sie umowilismy ale do tego spotaknia jeszcze troche czasu bo on pracuje ja tez nie mam czasu w weekendy bo osiemnastka kolezanki a w nastepny weekend musze zostac z bratem w domu i niestety widzimy sie dopiero za okolo 3 tygodnie. Nie mieszkamy tez blisko siebie bo 300 km to troche duzo ale powiedzial ze przyjedzie i zonaczymy się na 100%. Piszemy cale dnie naprawde codziennie tak od kiedy gdy wstane czyli tak od 7 do wieczora do 24 i to on pisze pierwszy nie ja. Mamy sie na fb i mam jego numer. Chodzi mi o to ze chcialabym z nim pogadac przez telefon tylko nie wiem jak to zrobic zeby to wyszlo od niego a nie odemnie juz raz sie umowilismy ze sobie po rozmawiamy wieczorem ale nic z tego nie wyszlo :( . Caly czas tylko sms lub fb a chcialabym sobie z nim po rozmawiac przez telefon i nie wiem jak doprowadzic do tego by zadzwonil i zebysmy sobie po rozmawiali jeszcze przed spotakniem na żywo. prosze dajcie mi jakis pomysl co moglabym zrobic zeby wyszedl z taka inicjatywa i zebysmy sobie po rozmawiali bardzo mi na tym zalezy Z góry dziekuje za kazda odpowiedz :) prosze potraktujcie to powaznie zalezy mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama bym to na twoim miejscu zaproponowała, nie musi być tak ze tylko on wszystko robi jako pierwszy, jak ty to zaproponujesz nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje się ze mogę mu sie narzucic i dlatego nie chce tego robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nie masz czego :) raz zaproponuj jak jakoś odmówi czy coś z jakiegoś blachego powodu to nie pytaj wiecej przez jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiając przez telefon, przed dziewczyną się nie schowa :) pisanie łatwo da się ukryć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak tak po prostu zaproponowac? Czy jakos inaczej? Nie chce tego zepsuc :( bo naprawde jest swietnie on mowil ze jest nie smiały ale chce sie Spotkac Juz usatlilismy termin i godzine i miejsce i co bedziemy robic ale boje sie ze takim pytaniem mogla bym coś zepsuc. Raz mu juz mowilam ze chcialabym uslyszec jego głos ale on nic na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że jesteś tępą gówniarą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskocz go i zadzwon nawet teraz :D chyba,że może Cię opie** ,że go budzisz,bo rano ma pracę. Nie myśl,że on musi najpierw pisać, będzie mu miło i zoabczy inicjatywę. Nie baw się w głupie podchody,że chcesz slyszeć głos, facetów to nie rusza :) MOże puścic strzałkę jak nie chcesz dzwonić, może oddzwoni,a ostatecznie powiedzieć,że pisałaś sms i Ci sie nacisnęło :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kiedyś tak miałam. Nie dzwoniliśmy do siebie tylko pisaliśmy no ale to był taki nasz układ, bo był żonaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mi brakuje odwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i wiesz co to jest 300km jak dobra droga, 1.5 h i jest, tyle to ja czasem w korku stoje wracając z pracy do domu :) Nie wiem po co tyle czekać, może,ktoregoś popołudnia przyejchać na trochę . uważaj by się nie wykręcał zbyt długo,bo coś może byc nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:39 haha 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chciał wczesniej ale ja nie dałam rady bo mam za duzo zajęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego nie będzie skoro jesteście takie dwie pipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale problem, dzwonisz i już .Do mnie ,też dzwoniła pierwsza kobieta i uznałem to za normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×