Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak z szarej myszki stać się laska?

Polecane posty

Gość gość

Dajcie porady.Jak najwięcej porad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od źródła tego, że jesteś szarą myszką i w jakim znaczeniu to piszesz. Ja jestem fanką rozwoju wewnętrznego. Jeśli zaczniesz się np. picować na zewnątrz a zaniedbasz wnętrze, to wpadniesz w pułapkę skupienia na wyglądzie. Jeśli nie jesteś 9+/10, to i tak nie będziesz na dłuższą metę przyciągać ludzi z naciskiem na facetów. Zacznij od rozwoju duchowego, wyzwań, jak będziesz się kochać, to sama będziesz szukała dla siebie dobra i piękna. To naprawdę przyjdzie samo. Jeśli masz niekształtne ciało - poćwicz. Wiem, to nic nowego, ale piszę o gimnastyce do filmu na youtube. Jak będziesz się kochać, to organizm nie będzie zażerał lęków i złych uczuć. Ciekawe jest też to, że nie musisz być fantastyczna z wyglądu, żeby się podobać i mieć wokół wartościowych ludzi. Dlatego uważam - zacznij od wnętrza. Nie bój się, odważaj się na nowe rzeczy. Każdy sukces doceń - on będzie procentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź pewna siebie i bądź idealna(nawet jeśli nie jesteś i masz jakieś wady udawaj ,że ich nie masz)Zmień styl ubierania,nie chodzi mi o femme fatale odrazu,ale dziko oko podkreśl lub usta np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Skoro pytasz znaczy, że chcesz aię zmienić, czyli że jest ci źle jako szarej myszce. Zaczęłabym od zmiany fryzury, ewentualnie zafarbowaniu włosów. Do tego jakiś makijaż, jaki masz normalnie? Na pewno trzeba bardziej zaznaczyć oczy. Masz jakieś problemy z cerą, włosami sylwetką? Jeśli tak to trzeba coś z tym zrobić, jeśli nie to dobrze. Zmień styl ubierania się, wymodeluj sylwetkę. ;) Natomiast jeśli chodzi o przebojowość i wyjście z nieśmiałości to ja ci nie pomogę, bo nie umiem zmieniać ludziom charakteru. Nawet sobie nie potrafię, a chciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zaakceptuj siebie szarą myszkę,pewnych rzeczy i tak nie zmienisz,możesz najwyżej udawać co i tak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Potrafisz przekonująco (dla samej siebie) stać się kimś kim nie jesteś? Zmiana koloru włosów i założenie czerwonej sukienki nie pomoże jeśli szare jest...twoje wnętrze. Będziesz przebrana a nie ubrana. Pokoloruj siebie barwami śmiechu,odwagi,asertywności ,naucz mówić nie gdy zwykle mówisz tak a zewnętrzna powłoka nie będzie problemem a naturalnym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak brzydka jesteś to nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak pusta i głupia to tymbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze kilka lat temu byłam tak umęczona zyciem szara myszką ,powiem wprost -byłam zaniedbana! Chorowałam na depresje i tarczyce,poszłam do psychiatry dał mi tabletki i psychoterapie,tarczyca została a z nią 17 kg nadwagi ,ale depresja mineła i nauczyłam sie byc sobą ,dbać o siebie. Mimo że mam nadwage jestem teraz uważana za atrakcyjną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To prawda, tylko z wnętrza wypływa piękno, cała ta kosmetyczna otoczka jest tylko jego uzupełnieniem. Do Autorki mam pytanie: Chcesz stać się "laską" dla konkretnej osoby tylko na pokaz ? Jeśli tak, to szkoda zachodu, jeśli dla siebie, to musisz niestety sama wypracować swój styl współgrający z Twoim wewnętrznym Ja. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna fryzura, makijaż, mini, szpilki. I już oglądają się za tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też myślę, że to wszystko w głowie siedzi - jak się ze sobą czujesz, na ile masz pewności siebie. ale parę praktycznych porad: - trzeba się znać na modzie - mozliwe są spotkania ze stylkistką, ale moim zdaniem wystarczy połazić po sklepach i trochę poobserwować, co się obecnie sprzedaje - trzeba wiedzieć, jak dobrać strój do swojej urody i sylwetki - znow, niektórzy się umawiają ze stylistką, ale moim zdaniem samemu można to ogarnąć; selfie są bardzo pomocne w tym :) i to kolejny punt - selfie i inne zdjęcia, a potem krytycznie na nie popatrz - na zdjęciach jakoś łatwiej niż w lustrze wiele rzeczy dostrzec - wtedy sama siebie ocenisz jak taka stylistka i zobaczysz, co i gdzie trzeba poprawić - zawsze obcasy - to moje motto, ale ja akurat kocham szpilki, to moja największa słabość i nie ma takiego bólu nóg, który by mnie od szpilek powstrzymał - zawsze makijaż - plus można też dodać takie rzeczy jak "zawsze paznokcie", "zawsze biżuteria", choć ja sama niekoniecznie się do tego stosuję w myśl zasady że mniej znaczy więcej - jeśli masz jakieś problemy z zebami czy wzrokiem - to oczywiście trzeba poprawić. szkla kontaktowe i takie sprawy. xx aha no i też usmiech, ciepło - z mojego doświadczenia, to naprawdę ciepło najbardziej przekonuje mężczyzn, że jesteś piękna kobietą. xx a jak to masz załatwione, to juz raczej psychologia. nic nie pomaga tak, jak z******ty seks z ukochanym :) czasem wyjście na imprezę, czasem zrobienie czegoś szalonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zwykłe dziewczynki jak wypłyną na wierzch przez przypadek to wpadają potem w źle towarzystwo i upadają. Bądź sobą nie sztucznościa bo to wychodzi szybciej niż myślisz i jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, od razu upadają, od razu złe towarzystwo. Ludzie, leczcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dojrzała laska
są dziewczyny które przechodzą takie metamorfozy ale nie wszystkim to sie udaje,makijaż,szczupła sylwetka,ładnie zrobione włosy ,seksowne ciuchy i pewnosc siebie,to da sie wypracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sexowne ciuchy to burdelowy noszą a nie porządne i normalne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz zawsze miec przy sobie dopalacze te od chcicy amfy ci nie polecam bo policja wyłapała handlarzy żeby ich pociechy po studiach mogły uczciwie zarobić kase na dopalaczach...tak czy inaczej podsyp jednemu czy drugiemu albo obu na raz kilka razy takiego oaru to cie tak wyjepią że sie poczujesz jak miss universum;) bedą alić przy tobie konia, lizać cie po cyckach doopie łokciach i wtykać język do nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe te dopalacze to patent komuszych oczek w głowie byłych partyjniaków i innych ubeków. posłali dziatwe na studia chemiczne i wszyscy są zadowoleni. policja co iles zgonów robi naloty na sklepy z kolekcjonerskimi ilościami proszków do prania orzekają, że jedno wiązanie chemiczne jest niebezpieczne i trzeba je usunąć dzieciaki po chemii je usuwają wsawiają nowe i interes kręci sie dalej. policja ma robote, pozbyła sie niebezpiecznych handlarzy narkotykami, maja gwarancje stałych premii, dziawa ma gwarncje stałego bytu ty masz gwarancje, żze zostaniesz laską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne w tym wszystkim jest jedynie to, że już nie będziesz taką laską jak mogłabyś być kiedyś w dodatku drożej cie to wyniesie. wiadomo - dział badawczo rozwojowy musi przestrzegać zaleceń sądu i usuwać niebezpieczne substancje z dopalaczy dodane tam tylko po to żeby można było nakazać ich usunięcie. traci to na jakości zyskuje na cenie policjanci nawet pilnują sklepików czy aby jakis świ na głodzie ich nie okrada. część nawet wierzy że walczy z narkobiznesem. suma sumarum bycie laską sporo cie wyniesie. ale jak kupisz 50 torebek po 0.3 grama to dostaniesz jedną gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym razie bycie laską oznacza, że jesteś odbierana jako laska a to najlepszy sposób. tabuny naćpanych młodych ciach będą planowały jak cie poderwać i zgwałcić stojąc w bramach i wylizując tytki wyobrażając sobie, że to twoja tzipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście uważam, że producenci i planiści produkcji otpiertalają fuszere i poszli w kierunku chemicznego uzależnienia. to błąd. łąszczą sie na drobniaki i hodują sobie klientele, któa nie ma szansy zarobic na towar. o wiele lepsze jest uzależnienie psychiczne. ilość eż nie zachwyca ale rozumiem, że o w trosce o zycie klienta. w każdym razie moim zdaniem to kretyni no ale co sie dziwić mają to po starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z komucha zawsze wylezie komuch nawet jakby mu mienić nazwisko na pinochet. mają to w genach. mogą sie tatuować i chodzic na siłownie kończyć marketing i zarządzanie ale czerwona świnia pozostanie czerwona świnią nawet jak skoćzny studia z wróżnieniem i "Zarobi" milion dolarów. w zasadzie wtedy to już w ogóle czerwienieje i świnieje. łazi i jeździ tego pełno normalnie sie czuje jak zwał tłuszczu w arterii szyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory że tak nie na temat ale niebawem mnie zamkną i polecą swoim najlepszym amantom zakładach karnych w nagrode za mówienie prawdy. myślą, że zczerwienieje od tych zabiegów ale że nie jestem komuchem to wiem, ze dooopa to tylko dooopa a nie np dusza. jak yjde to i tk ich rospiertole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z nimi jest taki, ze sie oduczyli myślec perspektyicznie i uwzględniać zagrożenia. bo ich nie ma. przyszlosć też mają zaplanoaną. od czasu do czasu na walnym zzgromadzeniu czerwonych neuronów przeskakuje pomiędzy setkami móżgoczaszek w któych panuje próżnia jakaś iskra i rodzi sie pomysł na przekręt stulecia przy użyciu wszystkich instytucji państwa i kilku kolesi oddelegowanych do udawania prywatnych włascicieli sporych majątków i komuchum zaczyna otpiertalać wpadają w szał samozachwytu i perwersje wyciskania ostatniego grosza. skończony gatunek skazany na wymarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeźdżą zakładają w każdym mieście identyczny "prywatny" sklepik bo przeciez nie sieciówke. policja też nie wie co ma robić bo weź zastrzel takiego a sie okaże że to nieślubny wnuczek breżniewa. nie zazdroszcze im. nawet sie nie kamuflują odstawiają szopke dla spanikowanych i zafobionych prochami klientów żeby sie cieszyli, że w ogóle coś dostali za te 30 zł. niedługo może podpiszą jakąś umowe z tesco bedzie dział z dopalczami a ochroniarze bedą pilnować żeby nikt stamtąd nic nie kupował:D jepane debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to już ostatnie podrygi. nie to żeby mnie napawało radoscią to co nastąpi potem ale akura zdziwienie na tłustym ryju komucha z dziura w głowie mnie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schemat schemat i jeszcze raz schemat. widać, że starszyzna mocno trzyma za morde przyszłość komunizmu na świecie. jakbym sie urodził w takiej komunie komunistów to bym sie powiesił na pempowinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracjąc do tematu lepiej nie być laską bo chociaż komuchy jako pedały walą sie między sobą w dooopska to jednak dla podtrzymania gatunku łowią od czasu do czasu jakaś lasencje żeby na siłe zrobic jakiegoś nowego ładnego pedałka.później sie przeważnie takiej pozbywają wpiertlaja ją do telewizji zeby zapowiadała pogode albo zadawała pytania na śniadania;) moim zdaniem to smutny los ale może tylko ja tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można im odówić geniuszu. jak by ich złozyć do kupy i przyklepać to pewnie wybakali by cos odkrywczego. zresztą sie niedługo okaże co to takiego. może coś zaśpiewaja? nie wiadomo jak objawi sie ich zespołowy geniusz? możliwe że coś namalują albozesraja sie w nieznanym dotąd kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×