Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytania do pań

jakie cechy lub zachowania mężczyzny sprawiają

Polecane posty

Gość pytania do pań

że kobieta przestaje go postrzegać jako potencjalnego partnera do związku i sprowadza go do roli kolegi czy jedynie przyjaciela?kobiety chce was zapytać też o to jacy męzczyzni przestają być dla was męscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy ktorzy nie bronią swojej kobiety i tacy ktorzy nie lubią dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki co lubi alkohol, ubiera się niechlujnie, nie myje się, nie myje zębów. Facet to musi być facet, musi umieć naprawić kran i być zaradny. Leniom mówimy stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna który oczekuje wsparcia emocjonalnego, ale sam takiego wsparcia nie potrafi okazać w kryzysowych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdołowaty i ciapowaty, bez własnego zdania, niekonkretny, takie ciepłe kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Miły, sympatyczny, można z nim pogadać na każdy temat, traktujący kobietę poważnie. Taki facet jest postrzegany przez 90% kobiet jako kumpel. Na partnera biorą bardziej szorstkich i zdystansowanych facetów, traktujących je trochę z góry z odrobiną olewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mężczyzna jest kulturalny, odpowiedzialny, porządny to zostaje kolegą a jak chamski, agresywny, wulgarny to uprawiają z nim seks i wchodzą w związki z miłości. Wystarczy popatrzeć kto zostaje ojcem a kto ojczymem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmen No tak, licealistki mają syndrom zdobywania, ale kobiety dojrzałe to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lecą na drani wystarczy posłuchać jak kobiety narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki co lubi alkohol, ubiera się niechlujnie, nie myje się, nie myje zębów x Wbrew logice i rozsądkowi, za takimi kobietami lecą świetne laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak źle. :) Kobieta ma w głowie jakiś wzorzec męskości, często podobny do jej ojca lub innego mężczyzny, który był jej autorytetem w młodym wieku itd. i takich mężczyzn uznaje za najbardziej męskich a o przeciwnych cechach - za nieciekawych seksualnie. Oczywiście dla każdej będzie to inny wzorzec: dla jednej korpo-szczur w garniturze będzie wzorem męskości, dla innej spokojny tradycjonalista-katolik, dla innej jeszcze harleyowiec w skórze itp. Co do drugiego Twojego pytania: co sprawia, że facet może być tylko kolegą i przyjacielem. Zazwyczaj to, że z człowiekiem tym nie widzisz wspólnej przyszłości, bo np. mamy inne życiowe cele (co nie znaczy, że negatywnie oceniam te cele), mamy jakieś przeszkody rozwoju tej relacji (np. jest żonaty), jest zbyt duża różnica wieku (to oczywiście subiektywne odczucie co znaczy zbyt duże). Mnie zdarzyło się niejednokrotnie sprowadzić do roli kolegi faceta, który był jak najbardziej atrakcyjny seksualnie wg mnie, ale nie chciałam rozwijać seksualnej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dojrzałe kobiety też lecą na debili ewentualnie puszczalskie po 30 robią inaczej ale kto by taką chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale posypalo sie prawiczone gowno i ich bol dopska:D wracac zakompleksiene ciooty do mamuni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mężczyzna jest tzw. normalny to zwykle nie ma powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Gość 11:14 Zdziwiła byś się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy placzka prawik
nas prawicowcow kobiety nie chca bo my jestesmy jeczydoopami i zrzedami, one wola ku naszemu zdziwieniu wesolych, milych, kulturalnych dzentelmenow a nie placzliwe ciooty obrazajace kobiety w internecie tak jak my prawiki, dlatego wypisujemy w kazdym temacie na Kafe, ze kobiety nie chca porzadnych (nas placzkow zrzedliwych prawikow nie wychodzacych z domu) tylko drani (reszta mezczyzn zabiegajacych o kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale posypalo sie prawiczone gowno i ich bol dopskasmiech.gif wracac zakompleksiene ciooty do mamuni! x już brak argumentów więc kobiety wyzywają heh normalne na tym forum kobiety z kafe to widać dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak mężczyzna jest tzw. normalny to zwykle nie ma powodzenia x wg was (prawikow) normalny oznacza prawika niepodrywajacego kobiety tylko jeczacego w internecie ze zadna was nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy placzka prawik dziś Naprawdę jesteś taka nierozgarnięta by pisać tak oczywiste prowokacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy posłuchać na jakich mężczyzn kobiety narzekają i z kim są w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie grubej samotnej kobiecie pobluzgać, w końcu to jej jedyna radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem: na niezaradnych, biernych przeciętniaków z przerośniętym ego i umysłowo leniwych maminsynków, za których trzeba wszystko robić i uważać, żeby ich nie urazić niechcąco. :) Gdybym mogła mieć znowu 20 lat to ani bym się nie obejrzała za "cichym i grzecznym chłopcem" bo już wiem jak smakuje życie z nim. Jak z wielkim dzieckiem, które nigdy nie dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie zalosnych maminsynkowatym prawiczakom z kafe sobie poplakac🖐️ niech sobie pozrzedza bo nie zwala🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś typowy placzka prawik dziś Naprawdę jesteś taka nierozgarnięta by pisać tak oczywiste prowokacje? x a ty placzku prawiku juz sobie dzisiaj o******ales? czy dopiero obciagasz po wyplakaniu sie na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kto tu płacze dziecinko? Ja się prędzej naśmiewam z takich nierozgarniętych babek co lecą na bad boyów a potem płaczą tak jak ty i odwracają kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj smarku ile tematow jest na kafe o tresi "czy mam jeszce szane na dziewczyne" zakladane przez prawiczkow i w kazdym innym temacie gdzie sa poruszane relacje damsko meskie prawiczoki jecza "kobiety nie chca prawiczkow tylko wola bed boya" 🖐️ az do wyrzygania to goowno potwarzaja placzki ciiotowate siedzace pod mamina spodnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmen dziś Może i bym się zdziwiła, ale dla mnie dojrzałość równa się stabilizacja. Stabilizacja uczuciowa i pewność co do uczuć ukochanej osoby. Z huśtawki emocjonalnej, i sztucznego podkręcania uczuć dawno wyrosłam. No ale ja jestem nudna...i może dlatego sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmen dziś , gość dziś , gość dziś , gość dziś , gość dziś , gość dziś , gość dziś , gość dziś - same placzki prawiki wyrzywarzace sie na kobietach w interneie i obrazajace kobiety ze dno, ze grube ... w necie takie pyskate cwaniaki w w realu geby do zadnej nie otworza i musza sie w necia wyzyc, ze nie zamoczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie facet musi byc atrakcyjny, atrakcyjny wyglad, ubior i dzentelmenskie zachowanie w stosunku do kobiety, do tego cechy meskie by mnie pociagal i nie byl tylko kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×