Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiej kochanki szukają mężczyźni?

Polecane posty

Gość gość

kochani, jak w temacie-jakiej kochanki szukają mężczyźni? Opiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwnej :D to podstawa. naiwność = wiara w to że się w niej zakocha naiwność = łatwy i częsty seks bez zobowiązań i w dodatku darmowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej?przeciwnosci swojej zony........... poznaj jego zone, to sie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobieta inteligentna, z która lubi rozmawiac? Pomijam w tej chwili wygląd, ale i w tym niczego jej nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy faceci lubia mądre kobiety na kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być mądre, pod warunkiem że są ładne, zgrabne, mają duży biust i są świetne w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli do tego sa 15-20 lat młodsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies czytałam wczesniej, ze dobra kochanka faceta jest taka kobieta, z która mu sie dobrze gada, prawda, to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka to raczej do kochania a nie gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło chyba o to, ze jak sie dobrze gada->miło spędza sie czas->łączy ich coraz większa wiec->cos miedzy nimi zaiskrzy->staje sie kochanka, cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka więź? łózkowa chyba, kochanka jest od rozkładania nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, przede wszystkim musi być głupiutka żeby łykać jak pelikan: bzdury o żonie zołzie, o tym że tylko przy kochance może być sobą, że z zoną juz nie sypia (klasyk!), że jest z nią tylko dla dzieci idp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiej kochanki bedzie szukał stateczny facet po 40, wykształcony, inteligentny, i do tego hmmm, wykładowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki które naciskająca na rozwód, widać po nich, że nie mają większych skrupułów, takie nadają się tylko do ********* Te z którymi można pogadać rozumieją sytuację, w takich można by się zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kochanka od dwóch lat. Nigdy nie poruszylam kwestii rozwodu ,jego rozwodu ..bo jest mi to niepotrzebne. Mam ustabilizowane ,poukładane życie i nie potrzebuje mężczyzny w domu ,na codzien. Jestem starsza od niego i od jego żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe żeby chciał starszą od żony. Fantazjuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w przypadku gdy facet ma juz jedna kochankę? Myślicie, ze jesli trafiłaby mu sie chętna, młodsza sporo to by sie mimo wszystko skusił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, przecież to tylko kochanka, żadnych zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe? Jestem starsza od niego o 14 lat...ale co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły desperat z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperat? Taaaaa....tak sobie to tłumacz, jeśli Ci od tego lżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci zawsze szukają młodszej. Przynajmniej ci którzy są atrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze. Moi wszyscy byli mlodsi. Jestem atrakcyjna kobieta i lubię atrakcyjnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej. Ja zawsze wybierałem młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czesto dzwoncie do kochanki, my do siebie codziennie po 5 razy i dlugie rozmowy. Weekendy mamy od siebie wolne ;) Trwa to od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miła, sympatyczna, aktywna w seksie - nie kłoda, dbająca również o nasze potrzeby, nieegoistyczna, przyjacielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1333
Kochanka to dopełnienie mężczyzny, jeżeli szuka tylko worka na sperme, naiwnej, itd to facet jest taki i tylko o nim źle świadczy, że jest leniwy lub zwyczajnie głupi. Kochanka to ktoś więcej niż żona, zaufanie do niej jest ogromne na szali stawiając swoje życie i to ona wszystko wie o mężczyźnie na dodatek pociąga niesamowicie, chce się z nią spędzać czas, jest oderwaniem od szarej rzeczywistości, seks to jedna rzecz a cała reszta to druga, to dla tych chwil ma się kochankę jeśli widzi się w niej coś więcej. Ale moralnie jest to naganne co jeszcze bardziej pociąga do takiej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czasu. Potem można bardzo żałować że się tyle powiedziało kochance. Niektóre mają podwójne oblicze i można się bardzo oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1333
Dlatego jest to zaufanie na innym poziomie. Nie ryzykowałbym z kochankami o chwiejnej psychice. Najlepsze są do tego celu mężatki które też mają coś do stracenia i poukładane w głowie. Być naiwnym jest łatwo i stać się ofiarą lekko szurniętej kobiety, która dążąc do celu zniszczy wszystko w tym swojego ukochanego. Romansu nie powinno się rozpatrywać w kategoriach "on jest mój" wiadomo zazdrość może się pojawić ale to tylko podnosi temperaturę w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jesli Asystent na uczelni w wieku około 40 lat opowiada studentce o tym, ze jego żona nie jest pracowita, zalezy jej na kasie tylko, ale skoro juz tak wybrał (w sensie ją) to teraz nie ma innego wyjscia tylko z nia byc to cos to znaczy? Dodam, ze asystent ze studentka maja bardzo dobry kontakt, lubia ze soba rozmawiac, czasem przypadkowe dotkniecia, porozumiewawcze spojrzenia, komplementy zarówno w jedna jak i druga stronę. On wprawdzie ma naturę bardzo otwartego czlowieka, wiec moze to z tego wynika? Wyraźnie swoją opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×