Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jesli facet mowi o swojej bylej takie rzeczy

Polecane posty

Gość gość

ze byli zareczeni i go zdradzala, chcial sie przez to zabic. Potem ze jest glupia suka, ktora go nie umiala docenic i go upokarzala przy znajomych. Do tego po jakim czasie mu dala, ile lasek mial po niej na odreagowanie. To wszystko mi powiedzial na 1 randce na zywo (facet z sympatii btw). W wymianienych wiadomosciach o tym nie mowil, byla normalna rozmowa. Na 2 spotkaniu opowiadal znowu jaka ta jego byla niewdzieczna , ze jej matka miala do niego o cos pretensje a ile on dla niej robil, ze ja utrzymywal itd. (tedy byli mlodzi). To historia sprzed 2 lat. Czy on ja kocha, czy nienawidzi, czy zostal tak skrzywdzony ze musi sie wygadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzialabym, ze zostal skrzywdzony i musial sie wygadac a tak z ciekawosci, ile tych panienek mial na odreagowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyleczył się z ex. Teraz ma fazę obrzydzania sobie jej, by nie zwariować od jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od Niego daleko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ile, mowil, ze zaliczal jak leci przez pol roku, laczniez jej kolezankami. Ale niewiem czy to prawda czy bajdurzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie beznadziejny typ. Po pierwsze skoro minęły dwa lata, to coś długo go trzyma ta nienawiść. Po drugie widać, że nigdy jej nie kochał, bo inaczej nie obsmarowywałby jej na prawo i lewo opowiadając o prywatnych sprawach i nazywając ją suką. Dodatkowo za bardzo się skupia na tym ile dla niej zrobił i ile dostał. Bardzo roszczeniowo. Ja bym się bała być z taką osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet tak wypowiada się o swojej byłej, to pamiętaj, że kiedyś tak będzie mówił o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, to glupie, ale jak wracalam do domu z tej "randki" to sie poplakalam troche. Bo ciezko mi bylo sluchac tych rzeczy, chociaz sluchalam z kamienna mina, bo mnie wrylo. Ale potem jakos zrobilo mi sie smutno, bo chlopak wydawal sie w porzadku, troche sie przywiazalam, podobal mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli facet tak wypowiada się o swojej byłej, to pamiętaj, że kiedyś tak będzie mówił o Tobie. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Chyba ze to bylby zwiazek do konca zycia. No a jesli nie to i tak dziewczyna mialaby gdzies co on o niej mowi, bo nie mieliby kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu nie wiedział o czym z tobą gadać? No ale fakt pierwsze wrażenie najważniejsze a on je zjebał. Takie rzeczy można koleżance gadać a nie potencjalnej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "odchorował" jeszcze związku z byłą, i nie nadaje się do następnego związku. Daj sobie spokój, bo następne randki będą podobne. Jego była będzie z Wami stale. To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiecie, on nie gadal tylko o ex, tylko na ostatnim spotkaniu jeszcze mowil ze pisze z inna i ze sie z nia swietnie czuje, ale zobaczy czy ona da cos od siebie, czy sie postara o niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nikt normlany nie opowiada takich rzeczy na pierwszych randkach!!! ten facet ma coś nie tak z głową, poza tym to nie jest świeza sprawa a on przezywa to jakby to stało się wczoraj. Nie jest to normlane. Ja bym mu nie dawała szansy. A poza tym raz się związałam z rozwodnikiem który tak najeżdżał na swoją ex żonę, jaka to ona była niedobra a on cudowny. Po roku czasu od niego odeszłam bo okazał się niezrównoważony. Także trzeba być wyczulonym na typów którzy tak obsmaroują swoich ex partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłej, to pamiętaj, że kiedyś tak będzie mówił o Tobie. Dokładnie tak. I jeszcze jedno, wiesz po czym poznasz normalnego mężczyznę? Właśnie po tym ( między innymi) jak sie wyraża o kims z kim żył, spał, jadł po prostu byl Szacunek to podstawa Założę się ze spotkasz się z nim jeszcze i sama sie przekonasz. Zresztą, kobieca intuicja cie nie zawiodla Miej do typa dystans , to nie jest materiał na osobę do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sądzę jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Nie jest gotowy na nowy związek, bo żyje starym. W gruncie rzeczy dobrze dla Ciebie, że się wygadal. Życie w cieniu innej fajne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mu oczywiscie wytknelam, ze zawsze slucham o jakiejs innej kobiecie, to sie obrazil. Ja tez mam exa i nie gadalam o nim, to on raczej wypytywal! Powiedzialam mu, ze widze, ze chetnie by wrocil do swojej ex, a on na to, ze mu wmawiam i ze inni mu wmawiaja to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
No bo to tak jest, inni też to widzą a on się bronic będzie rekami i nogami. Prawda jest taka, że emocje muszą wybrzmiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak pisze z inna, to moze tamtej juz tak nie gada. jak juz przetrenowal to na mnie. Z reszta teraz widze, ze chyba tamta gozechciala, bo u nas to sie jakos rozmyl kontakt, nie licze ze sie odezwie. Z tamta w zwiazku bedzie na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjadmtwm
facet z klasą nie zachowuje sie jak przekupa z rynku obsmarowując kobietę z którą był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak ci mówił o niej dobrze to nie chciałaś się ruchać szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiedział że jest ładna chodziła po ścianach. A jak brzydka i zła automatycznie otwierała dzioba do loda. Szmata jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ją kocha dlatego wciąż o niej pierdoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w tej drugiej co z nia pisze sie mogl jakos zakochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsiężnaPipa
Po pierwsze: jest tak skrzywdzony ze musi się wygadac Po drugie: nie może o niej zapomnieć Po trzecie: nie nadaje się do związku. Wina za rozpad zwiazku leży po obu stronach. Zerwała zaręczyny to musiał by konkretny powód i coś nawywijal tylko się nie przyzna. Po czwarte: próbował się zabić lub myślał o tym - jest niezrownowazony emacjonalnie, będą z nim problemy, taki facet bluszcz. ODRADZAM takiego typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brnęłabym w tę znajomość. Jeśli facet pierwszą randkę z nową kobietą spędza na rozmowie o eks, to widać, że na nowe relacje gotowy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KsiężnaPipa , mowil, ze sie rozstali, bo ona go zdradzala, bo chciala sie bawic, a on powanzie myslal o zyciu. Czyli przedstawia to tak, jakby to byla jej wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czwarte: próbował się zabić lub myślał o tym - jest niezrownowazony emacjonalnie, będą z nim problemy, taki facet bluszcz. xxxxxxx Nie tyle, ze probowal, tylko "chcial" ;) czyli mylal, ze o jezu jestem nieszczelsiwy , zabije sie, ale tego nie zrobil oczywiscie, pewnie tak gada dla podniesienia dramatyzmu, zeby pokazal ile ona dla niego znaczyla. No i dalej jest kwestia - inna umial znalezc tak? czyli albo jej nie gadal tego wszystkiego albo ona sie uzalila nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A feee, o takich sie pisze w temacie 'wasze najgorsze randki'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×