Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeśli matka się puszczała w młodym wieku to i córka będzie taka sama

Polecane posty

Gość gość

i urodzi bachora w szkole lub na studiach :O matka k***a = córka k***a , tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest taka sytuacja bo jestem w trakcie rozwodu matka zdradzala 10 lat, a moja zona caly czas kogos szukala, az widzialem jak roz******lala nasz zwiazek za c***a goscia nie zlapalem ale czulem ze to zrobili zreszta sama odeszla takie geny to prawda one niee potrafia byc wierne Do konca zycia! stwierdzila ze mnienie kocha. Tak samo jak jej matka powiedzialla swojemu mezowi identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda!Moja mama miała 19 jak wyszła za mąż ja miałam 19 jak wyszłam za maz mama miała pierwszego ja miałam pierqszego.Mama nigdy nue zdadziła ojca ,ja nigdy nie zdradziłam meza.Wszystko zalezy od charkteru kultury,wiary i zasad moralbych a geny mam po ojcu wiwc dobiecte teorie wsadz gleboko.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre są faktycznie gościnne w kroku ponadprzecietnie;) alw też powiem Ci jedna prawdę: kobiety przyklad biorą z domu, że środowiska w którym się wychowują .Niejedno widza, często przeżywają zawody miłosne w młodym wieku dlatego później tak traktują facetow.Bo żadna z natury nie jest zła, jako dziecko czy nastolatka każda z nas marzy o idealnym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×