Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondi2001

Kocham go ale ciężko mi z nim być POMOCY DZIEWCZYNY!!

Polecane posty

Mam 16 lat. Od jakiegoś czasu mam problem dotyczący mojego chłopaka, kocham go ogromnie ale nie odpowiada mi nasz związek. Na początku było zle potem super a teraz znowu słabo były sytuacje ze laska usiadła mu na kolana a z drugą trzymał sie za rece i nie ufam mu po tym wszystkim. Meczy mnie wiecznie myslenie o tym co robi,gdzie jest czy nie zdradza. Po prostu to martwienie sie i zazdrosc i kazde zle slowo ktore mi powie mnie bolą wiem ze w związku to niby normalne ale co ja mam zrobić jesli to uczucie mnie wykańcza. Chce z nim być bo go kocham i jestesmy rok razem ale juz z kazdym dniem angazuje sie chyba coraz bardziej i coraż ciezej mi prosze powiedzcie co o tym sądzicie ;'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, pewnie to był nic nieznaczący incydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet nie chodzi o to co tam on zrobil tylko o to co ja mam zrobic zeby sie tak tym nie przejmowac , tą cała taka odpowiedzialnoscia w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 lat? Ledwie skonczylas podstawówkę! Jaki związek? Wy tylko chodzicie, kręcicie ze sobą. Zdystansuj się, bo wariujesz. Hormony ci walą, czy co? Jak jestes niezadowolona z jego zachowania, to po co ci taki chłopak działający na nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×