Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto lepiej radzi sobie z rozstaniami mężczyźni czy baby?

Polecane posty

Gość gość

Mężczyznom bardziej zależy w związkach i dlatego raczej walczą o związki i o rodzinę a baby to góra tydzień i już się prowadzą z innym "poważnym" partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze żle skonstruowałeś temat - jesli już napisałeś baby to powinieneś w tym samym trendzie napisać: chłopy ,a nie mężczyźni.. spójność jest b. ważna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy komu bardziej zalezalo, ale zwykle jest tak, ze na poczatku po rozstaniu kobieta cierpi, a facet wychodzi z kiumplami, bawi sie, zalicza panienki, a za jakiś czas jak kobiecie przechodzi to facet się czasem ocknie i zaczyna żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem nie ta to inna wszystkię są takie same tylko by braly nic od siebie Baby nie myslą nie mają uczuć są wyrafinowane i przebiegłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:32 Dokładnie tak jest.Kobieta szybciej sobie z tym poradzi,do mężczyzny dojdzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Moja ukochaną sama odeszła... żyj****awi się... ja cierpię. Od początku... już trzy miesiące walczę z uczuciem. Psycho nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto od kogo odejdzie;) Bo odchodząca strona najczęściej idzie do kogoś innego i szybko przestaje myśleć o byłym/byłej. Rozstania w próżnię zdarzają się najczęściej wtedy kiedy jedna ze stron jest pogrzana albo ma jakieś straszne wady. Wówczas odchodząca osoba czuje ulgę że się uwolniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni gorzej sobie radzą bo im bardziej zależy w związkach natomiast baby raz dwa mają innego fagasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sobie radzą gorzej o czym najlepiej świadczy ilość samobójstw wśród facetów spowodowanych z powodu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadki samobójstw mężczyzn nie z powodu odejścia kobiety tylko z powodu życia z kobietą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się prawie zabilem ale się powstrzyma lem to trzeba być p***a żeby z powodu baby głupiej takie coś choćby wyglądala jak modelka. Nie warto.. przejdzie wam tak jak i mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam trzeba czasu by mormalnie funkcjonować po rozstaniu sam wiem jak to jest Szkoda że cierpią normalne osoby :(Takie bywa p******e życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mysle , ze to nie zalzy od plci tylko od tego kto byl bardziej zaangazowany i kto zostal porzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, bo ponoc odchodza jak juz maja kogos na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej z rozstaniem radzi sobie ta osoba która przestała kochać i która zdecydowała się na zakończenie związku, spływa to po niej jak po kaczce i nie robi żadnego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×