Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ladne ciało, ładna twarz, ładna skóra i w morde jeza....

Polecane posty

Gość gość

Wypadla mi jedynka gorna. Nie mogę w to uwierzyc. Już wczoraj coś dziwnego się z nią działo a dzis pach i wyszla. Jestem zalamana. Dzwonilam do dentysty, mam przyjść, telefonicznie omowilismy opcje -oczywiscie implant. Wszystko spoko, cudownie że jest taka opcja ale..... Jestem w ciąży i musze czekac do porodu z takim zabiegiem. Ludzie, pracuje majac non stopkontakt z klientami jak mam się im pokazać? Nie chce iść na zwolnienie do końca ciąży ale chyba będę musiała :( pocieszcie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie powiedziałaś przez telefon, ze jesteś w ciązy? Dentysta na pewno znajdzie inne rozwiązanie, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokleji ci takie cos za 500pln na ten czas i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobią Ci tymczasówkę, implant poźniej. I tak się musi zagoić dziąsło zanim będzie wkręcany implant. Wiem bo mam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałam, że jestem w ciąży, lekarz obejrzał sytuację, powiedział że korzen wydaje się być ok, odpadła tylko góra, i Ale pewności nie ma bo rtg nie zrobi. Ma mi coś jutro wstawić żebym mogła normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys uderzylam sie w jedynke wlasnie i ona zawsze byla jakas taka lekko chwiejaca a po paru latach znowu sie uderzylam lekko w lustro i tym razem odpadla cała widoczna czesc,korzen został moze mialas podobnie ale i tak wspolczuje to dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej matce zeby polecialy przy ciąży, zle sie odzywiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×