Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zauroczony...

Mam dziewczyne a potajemnie kocham inna

Polecane posty

Gość Zauroczony...

Hmm no wiec od czego by tu zaczac powiem najpierw tak mam dziewczyne z ktora jestem juz 2 lata zaczolem chodzic na studia poznalem inna kobitke ktora niesamowicie mi sie podoba spelnia moje marzenie lecz jest maly problem nie potrafie zranic swojej dziewczyny mowiac jej co i jak nie wiem co robic moja strefa uczuciowa jest teraz jak jeden wielki smietnik wszystko porozwalane po katach, i jeszcze to jak spotykam sie z moja obecna dziewczyna i wciaz podswiadomie mysle o tamtej nigdy sie tak nie zakochalem nigdy nie czulem czegos takiego takiego pociagu...co byscie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Jak to co? Kurwa nie rób chłopie na śmiech.Pierwszej mówisz brutalnie prawdę i dymasz do nowej .Ot co! Żadnych sentymentów,kobiety też ich nie mają tylko tak pieprzą żeby zawsze być tymi pokrzywdzonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i egoistka ....
wóz albo przewóz. musisz zdecydować bo jak obie się dzowiedza o sobie to.. żadna nie bedzie chciała z Tobą być. a najlepiej powiedziec obecnej dziewczynie prawdę i się rozstać skoro jej nie kochasz. szkoda jej uczuc dla kogos jak Ty, który okłamuje ją. bądz facetem a nie mięczakiem który boi sie reakcji kobiety. trzeba poniec konsekwencje swoich czynów. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Czyli masz chłopie wynik 2 : 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy poniedzialku
xyzed..ty strasznie sfrustowany chyba jestes :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smierdzi to nietoperzem autorze, oczywiscie tylko z twojej strony. I nie chrzań o krzywdzie bo wlasnie krzywdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×