Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nostalgia_

Mineło dziesięć lat.

Polecane posty

Gość Nostalgia_

Czy jest tu jeszcze (bądź choć bywa od czasu do czasu) ktoś, kto pojawił się tutaj, znaczy na uczciwym forumie, w roku 2006?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest, ale nie chce im sie nabijać do swoich postów licznika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostalgia_
Znaczy, zwykłe, pospolite lenistwo? A tu dziesiąta rocznica wybiła. Świętować należy a nie zwracać uwagę na jakieś głupie cyferki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na rocznice, ale jak ci z tym dobrze, to sobie świętuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostalgia_
Używasz brzydkich słów. Proszę opuścić ten lokal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba nie masz co robić, lalunia, tylko liczysz swoje posty na kafe i świętujesz rocznice z tym związane. osrać cię, to za mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając wulgaryzmy innych zastanawiam się co to za patologia po drugiej stronie pisze. W jakich warunkach mieszka...jak żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytaj i nie komentuj tej patologii. proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostalgia_
Wygląda na to, że nie ma tutaj nikogo, kto bywał dawniej. Nie ten język, nie te obyczaje, nie ta ogłada. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Dobrze ci radzę, nie licz na oklaski z powodu przebywania na tym forum iluś tam lat. ;) To tylko data dla ciebie. Nikt nie patrzy na to, kto jest tu i od ilu lat. To nie ma większego znaczenia. A co do osób przebywających obecnie, prawdą jest, że ani styl pisania, ani kultura tych osób nie przypomina dawnego forum. No cóż, łatwo się tu pisze, mniej zwraca uwagę na jakość. Dobrego roku ! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w 2006 ?to forum powstało ?czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostalgia_
Nie rozchodzi się o żadne oklaski a jedynie o próbę odszukania osób, które się tutaj zjawiły przed dziesięciu laty i z jakichś tam, sobie najpewniej znanych powodów, pozostały do dzisiaj, bądź zjawiają się od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~żywe_zło
Bywają. Zdebilenie niestety postępuje na wszelkich forach, nie tylko na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zjawiają się od czasu do czasu" bo tu tak naprawdę nie ma sensu się "zjawiać" częściej. Forum, to nie życie w realnym świecie. A jak wiadomo w realnym życiu jest o wiele ciekawiej. Forum traktuję osobiście jako rozrywkę, i to w bardzo małym stopniu bo szkoda mi życia na mrzonki, tematy z sufitu, i problemy, których realnie nie ma. Ale serio, warto się czasem pośmiać z "tęgich" ;) umysłów zakładających tu niektóre tematy, dlatego "zjawiam się od czasu do czasu" i to w zupełności wystarcza :D 🖐️)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostalgia_
Nie wykażę się, Oreore, szczególną błyskotliwością, ani darem jasnowidzenia, jeśli stwierdzę, że Ciebie przed dziesięciu laty tutaj wcale nie było. Bez urazy - za młoda jesteś. Przedstawiony wywód świadczy o tym. Otóż, Oreore, nie jednego świadkiem tutaj było moje kaprawe oko, a mianowicie, jak często nierealność i zabawa stawała się całkowicie realnym dramatem a ciężka tragedia przeistaczała się w zwykłą farsę. Kto wie, może kiedyś pokuszę się o pewien wysiłek i wydam monografię tego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostalgia_
Hmmm, pusto jakoś. Zaraza wydusiła, czy może wszyscy już się przenieśli na tego całego fyjsbóka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostalgia_
Alo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem 12 lat jak powstalo to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem od 2005, wiem, smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez od 2005. Szukałam cudów P zdradzie męża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Behemot
Ja tu jestem od 2003 jakos. Ale od wielu lat tylko bywam i to bardzo rzadko. Teraz weszłam i to forum już mnie nie bawi. Nie wiem czy "wyroslam" czy po prostu tu się zmieniło ale wydają mi się ludzie bardziej wulgarni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje mi czarnych nicków itp. Nie jestem na bieżąco z wyglądem strony. I denerwuje mnie ze 99% wypowiedzi jest gosci, nie możesz nawet rozpoznać z kim piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Doskonale rozumiem Twoje odczucia, Behemocie. Teraz jest zupełnie inaczej, niż dekadę temu. Szkoda? Sam nie wiem. "Przemija uroda tego świata...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadjeżdż_Krupskij
A skąd, Lenina, Twoje przekonanie, że moje zeznania historyczne mogą być ciekawe? Nie mniej, jeśli będziesz katować moje oczy swoim "nickiem", to nie licz na moje zwierzenia. Proszę, przezwij się jakoś inaczej, bo mam bardzo niedobre skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriarsze_Prudy
Swoją drogą, Behemocie, muszę Ci uświadomić, że nigdy, ale absolutnie przenigdy, ja tutaj nie miałem żadnego czarnego "nicka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenina
Nadjezdz, ależ ależ. Czytałeś Nowy wspaniały świat Huxleya ? Nie jaTwym mężem/żoną, ale Leniną :) Lekturę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalina
Nie. Lenina, nie czytałem. Ja już w ogóle bardzo mało czytam. Wierz mi, dość w życiu się naczytałem różnych ksiąg. Nie spodziewam się, że jeszcze coś nowego znajdę w pracowicie zestawianych przez rozmaitych grafomanów i gryzipórków "dziełach". Nieustanne czytanie tego samego staje się dość szybko nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bandyta_Guevara
I dlatego, że mam dość bujną wyobraźnię a także niezerową wiedzę historyczną, proszę o zmianę przezwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×