Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ami22

moj mąż mnie nienawidzi

Polecane posty

hey wszystkim jestem z mezem 7 lat po ślubie,kocham go cały czas staram mu się to okazywć ale on tego nie docenia dziś powiedział ze żałuje ze jest ze mna czy on mnie nie kocha? on ciage gra w jakas głupią grę dosłownie 24h prawie w ogóle ze mna nie rozmawia nie zwraca na mnie uwagi albo mnie wyzywa albo krytykuje proszę o odp jeżeli jest ktoś w podobnej sytuacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24/h gra? to kiedy pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poka sowe mała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu klapsa w d**e raz a porzadnie albo spraw zeby troche pozazdrościł o ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz na golasa chodzic po mieszkaniu wtedy zwroci na Ciebie uwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ami22: nie dziwię mu się wcale. Patrząc na Twój tekst, mam wrażenie, że musisz być jakąś menelicą, jeśli do wszystkiego masz tak niechlujne podejście jak do tekstu. Skończ codziennie dzień przez 2 tygodnie przypomnieniem sobie, kiedy stawia się przecinki. Szczyp się, jeśli będzie w zdaniu więcej niż jeden czasownik. Wtedy musisz znać zasadę, przy jakich spójnikach się stawia. "Wszyscy wykształceni ludzie bez przecinków piszą zdanie ze spójnikiem: i, bądź, tudzież, oraz, albo, ni, lub, ani." To jest okrojona wersja zasad. A na małżeństwach się nie znam, jestem singielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiaj też kropki, wtedy, kiedy się kończy zdanie i zaczynaj nowe z wielkiej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×