Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BELEMELA

Moja najlepsza przyjaciolka

Polecane posty

Gość BELEMELA

musi byc ode mnie brzydsza, tezsza, gorsza, nie moze miec chlopaka. Musi miec mniejsze powodzzenie niz ja. Musi byc we mnie zapatrzona i zawsze mi pomagac. Musi byc po to aby mnie dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wtedy nie jest
przyjaciółka tylko wycieraczka idiotko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELEMELA
Przyjaciolka ma pomagac w dobrym samopoczuciu. Tylko wtedy sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh
głupia kobieta co ty gadasz!! przyjaźń to pomoc z dwóch stron, wspieranie się, dobre słowo i przyjaźn jest wieloletnim procesem... nie mozna mieć przyjaciela od teraz zaraz.... załosna jestes :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELEMELA
Obrazacie mnie, a ile z was odbilo swojej najlepszej przyjaciolce faceta? To tez w ramach wsparcia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****** IZUŚKA******
Co prawda, nic mi nie brakuje ponad przyjaciółki jaką opisałaś. Zostaniesz nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh
ja mam prawdziwą przyjaciółkę i wiem ze nigdy zadna z nas nie zrobiłaby rakiego świństwa drugiej ze odbiłaby faceta! znamy sie od dziecka i wiemy o sobie wszystko i mozemy na siebie liczyć, to jest przyjaźn i to wiem, a nie to co ty piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego opisu wynika ze sama jestes zalosna, glupia, zakompleksiona idiotka, ktora boi sie ludzi i szuka jeszcze wiekszej kretynki, ktora bedzie sie slinila ze szczescia za kazdym razem, gdy kazesz jej podetrzec Ci dupe... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELEMELA
jestescie dwulicowe. Dla faceta dlybyscie pokroic te wasze 'prawdziwe' przyjaciolki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****** IZUŚKA******
Głupki się biorą z kapusty, mądrych bocian przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... ...
hmm..przyjaciloka odbiła Ci faceta?? ehh...życze Ci autorko żeby Ci przeszła ta gorycz i kiedyś wrociło zaufanie do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh
a ty jestes ŻAŁOSNAAAA!!! i strasznie płytka:/ zanm jedną taką jak ty, wykorzystuje moją kumpele na wszytskie strony a ona leci do niej jak piesek i merda ogonkiem, a juz tyle razy sie na niej przejechała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELEMELA
Prawie kazda z was taka jest. Wiem to bo inaczej byscie mnie nie obrazaly i nie wyzywaly od glupkow! izuska, no przyznaj sie ilu przyjaciolkom wywinelas swinstwo? na pewno nie jedenej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****** IZUŚKA******
ty będziesz pierwsza. Pierwsze miejsce zobowiązuje - pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh
tak naprawdę nie wiesz jaka kazda z nas jest i nigdy nie znjadziesz prawdziwej przyjaciółki z takim podejściem zapamietaj to sobie dziewczynko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELEMELA
A ty mnie znasz? Nie, nie masz pojecia jaka jestem i juz mnie oceniasz, wydajesz wyrok. Ciemnota z was wylazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh
po tym co napisałaś na samym początku to ty wydajesz się płytka, niestety, nie tędy droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELEMELA
tak? to ktoredy? Jakby twoja przyjaciolka poprosila cie o kilka dni noclegu albo pozyczenie pieniedzy? Pewnie przestalaby juz nia byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh
gdyby mnie o to poprosiła na pewno mogłaby u mnie nocować, a z kasą gorzej bo sama nie mam jej za wiele:P ale już naprawdę wiele razy przechodziłyśmy ze tak powiem kryzysy i dziwi mnie to ze Ty tak mówisz, ze ta osoba musi być gorsza, brzydsza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh
i to jest jedyna osoba o której moge powiedziec an 100000% ze to jest przyjaciólka, inni to są bliscy ale nie przekonałam sie jeszcze o tym ze są moimi prawdziwymi przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MELEBELA
bo ja mam sie przy niej czuc piekniejsza. obiektywnie moze sie podobac, ale to ja mam blyszczec z naszego duetu. I nie wmawiajcie mi, ze u was tak nie jest bo nie uwierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×