Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepiej dla związku aby różnica wieku była 20 lat

Polecane posty

Gość gość

Kobieta 18 lat facet 38 lat idealna para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie czas na młodość i edukację? chcesz byc prostakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ograniczajcie się, od razu 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorką. Kobiety miały by swojego dojrzałego i ustatkowanego finansowo i zawodowo faceta a mężczyźni mieli by młodą, zdrową i płodną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety te 20 lat starsi są zajęci. Mam znajomego 20 lat starszego i bardzo mnie pociąga. Jedno jego słowo i bylabym jego. Ja 31 on 51.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje że w wieku 31 lat to dobry pomysł zainteresować się mężczyznami 60+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jesteśmy w związkach i nie chcemy niczego komplikować. On chyba jest bardziej odpowiedzialny niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to nie fair w stosunku do tych waszych partnerów jak byście byli razem ale jak uczucie jest między Wami to ciężko z tym walczyć jednak i tak uważam że taka różnica wieku to za dużo chyba ze facet jest na prawdę wyjątkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta roznica nie ma dla mnie znaczenia. Mysle o nim w kazdej chwili. Probuje walczyc z tym uczuciem. Nie mam już siły. Marze o jego dotyku bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię bo też byłam zakochana w mężczyźnie 10 lat starszym, było cudownie ale ujawniła się w nim agresja i wszystko szlak trafił, ale był mega męski, świetny w relacjach intymnych i taki doświadczony w każdej dziedzinie życia. Czułam się przy nim jak w chmurkach, ciągle bujałam w obłokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje,ale i tak nic z tego nie bedzie. Siedzi w moim głupim sercu i nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury, gdy miałem 26 lat miałem dziewczynę w wieku lat 19 i kompletnie nie miałem z nią o czym rozmawiać po jakimś czasie, ona była jeszcze niedojrzałym dzieckiem, kompletnie oderwanym od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo... takiemu dziadkowi to mozna tylko plecki smarowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatusia juz mam , a facet musi byc 5 lat mlodszy bo kobiety statystycznie 5 lat dluzej zyja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze że dzieci już po szkole. Zajmijcie się kolorowaniem z pewnością wasz czas nie bedzie stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świeta prawda autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury! świeta prawda autorze xxxx zwłaszcza ze autorka już przyznała sie ze to prowokacja z jej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opanuj sie! kto do czego ?Ja nie autorka ...i zdania nie zmienie to najlepszy układ ,jedno pewne ,za 10 -20lat nie bedzie sie oglądał za młodszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×