Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Narzeczona mojego przyjaciela jest w ciąży.

Polecane posty

Gość gość

Byliśmy razem 5 lat temu, nasz związek trwał miesiąc. Od 2 tygodni mam narzeczonego, ale mój były nadal jest moim kochanym przyjacielem. Bywam u niego co drugi dzień. Jego narzeczona nie toleruje moich odwiedzin. Wczoraj przyjaciel powiedział mi, że zostanie tatą i prosi mnie, żeby nie przychodziła do nich za często bo jego narzeczona potrzebuje teraz spokoju. Co mam zrobić. Chciałabym być dla niego najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kogo chcesz być najważniejsza? Chyba dla narzeczonego, bo ex ma już swoją najważniejszą kobietę, przyszłą matkę jego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta to po jakiego gniota jesteś z innym i czemu nie powiedziałaś tego temu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce być najważniejsza dla mojego przyjaciela. Jestem pewna, że to dziecko nie jest jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez na miejscu tamtej dziewczyny nie chcialbym twoich odwiedzin. jeszcze rozumiem raz na jakis czas, ale nie ciagle. zreszta jak sie dziecko urodzi twoj przyjaciel szybko o tobie zapomni, bedzie pochloniety rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego narzeczona leży teraz w szpitalu. Nie wiem dlaczego. Zemdlala w domu no i teraz leży w szpitalu. Jestem pewna że to nie jest dziecko mojego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciel często wyjeżdża, więc nie wiadomo kogo ona do łóżka zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mu seks bez zobowiązań może zostawi tą ździrę i będziesz numerem 1. Masz prawo być ważna dla mężczyzny nie zależnie od tego czy to Twój facet czy nie. W końcu jesteś kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, twój narzeczony też sie powinien zastanowić nad tobą, czy aby nie zdradzasz go z przyjacielem skoro tak często u tamtego bywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradzam. Zazwyczaj obecna jest jego narzeczona. W niedziele jak byłam u niego to ona albo spala albo rzygala wstyd. Pewnie ho wrobila w to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w jakimś rejonie Polski trwają jeszcze ferie? Dziś jest wysyp głupawych prowokacji wskazujących na to, że dzieci się nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferie obchodzilam z 7 lat temu. A w Polsce nie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w lubuskim ostatni dzień. ..a co autorki to ja nawet bym Cię do domu nie wypuściła. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz głupsze te prowokacje. Nie ma takich koncertowych idiotek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedź ja w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HaaHaaa ale glupi temat. Ja na miejscu jego kobiety zlapala bym cie za kudly i wyrzucila z domu. Jeśli zaczął by cie bronic wyleciał by za toba. Albo ja albo była ,,przyjaciółka''. A twój facet wie jak często bywasz u przyjaciela?! Wswpółczuje mu. Powinnas być najważniejsza dla swojego faceta a nie wchodzić z buciorami w zycie innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×