Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nick Pan Powazny dialoguje na Fatalne Zauroczenie on ksiedzem !!

Polecane posty

Gość gość

tuk p********y , juz wiem :D:D:D ty nieudaczniku ty frajerze DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweNie interesuje mnie małżeństwo z tobą zrozumiałaś ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Nie interesuje mnie małżeństwo z tobą zrozumiałaś ? Pan Poważny dziś [22:05] a podpiszesz intercyze? Na kafeterii od 2009. gość dziś [22:09] Jakie małżeństwo, jaka intercyza, na mózg upadłeś? Dupków sobie nie bierzemy. gość dziś [22:10] sraka to choroba gość dziś [22:10] smiech.giflapka.gif gość dziś [22:11] Mateusz odpusc sobie ..ja kocham innego Pana nie Ciebie!!! Pan Poważny dziś [22:12] Jak nie jesteś pazerna na kase to podpiszesz intercyze? Kochasz mnie czy moje pieniądze? Test prawdy skarbie. Na kafeterii od 2009. Pan Poważny dziś [22:12] Kto to jest Mateusz? Na kafeterii od 2009. gość dziś [22:12] Ja podpiszę intercyzę bo mam kupe szmalu i nie będę jej dzielić z żadnym patafianem. Zrobisz manko to zdechnij. Pan Poważny dziś [22:15] Taa, masz kupę szmalu a stara dała ci mieszkanie smiech.gif bajkopisarka smiech.gif Na kafeterii od 2009. gość dziś [22:17] Że co? jaka stara ty śmierdzące goowno? Pan Poważny dziś [22:25] Wypad z wątku smiech.gif Na kafeterii od 2009. gość dziś [22:31] podpisze a bedziesz mnie bzykal co noc ? jaka mam gwarancje? musze wszystko wiedziecjezyk.gif Pan Poważny dziś [22:36] Będę cie bzykał co noc. Na kafeterii od 2009. gość dziś [22:39] tylko raz ja potrzebuje wiecej raz to za malo a ja mam duze potrzeby Pan Poważny dziś [22:41] Ja tez mam duże mhm. Na kafeterii od 2009. gość dziś [22:43] Spadaj podszywie.Wojtuś pisze bardzej inteligentne teksty.Nie umiesz go podrabiać bo jesteś na to za tępy.! Pan Poważny dziś [22:46] Nie obchodzi mnie jakiś gej wojtuś Na kafeterii od 2009. [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rżnie w tylec nie brzydzicie sie to nieudacznik :D:D:D haha co głuupie debilowi teraz hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swinio! won DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweNie interesuje mnie małżeństwo z tobą zrozumiałaś ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Nie interesuje mnie małżeństwo z tobą zrozumiałaś ? Pan Poważny dziś a podpiszesz intercyze? Na kafeterii od 2009. gość dziś Jakie małżeństwo, jaka intercyza, na mózg upadłeś? Dupków sobie nie bierzemy. gość dziś sraka to choroba gość dziś smiech.giflapka.gif gość dziś Mateusz odpusc sobie ..ja kocham innego Pana nie Ciebie!!! Pan Poważny dziś Jak nie jesteś pazerna na kase to podpiszesz intercyze? Kochasz mnie czy moje pieniądze? Test prawdy skarbie. Na kafeterii od 2009. Pan Poważny dziś Kto to jest Mateusz? Na kafeterii od 2009. gość dziś Ja podpiszę intercyzę bo mam kupe szmalu i nie będę jej dzielić z żadnym patafianem. Zrobisz manko to zdechnij. Pan Poważny dziś Taa, masz kupę szmalu a stara dała ci mieszkanie smiech.gif bajkopisarka smiech.gif Na kafeterii od 2009. gość dziś Że co? jaka stara ty śmierdzące goowno? Pan Poważny dziś Wypad z wątku smiech.gif Na kafeterii od 2009. gość dziś podpisze a bedziesz mnie bzykal co noc ? jaka mam gwarancje? musze wszystko wiedziecjezyk.gif Pan Poważny dziś Będę cie bzykał co noc. Na kafeterii od 2009. gość dziś tylko raz ja potrzebuje wiecej raz to za malo a ja mam duze potrzeby Pan Poważny dziś Ja tez mam duże mhm. Na kafeterii od 2009. gość dziś Spadaj podszywie.Wojtuś pisze bardzej inteligentne teksty.Nie umiesz go podrabiać bo jesteś na to za tępy.! Pan Poważny dziś Nie obchodzi mnie jakiś gej wojtuś Na kafeterii od 2009. *****czu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×