Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nattka

niech ktos racjonalnie na to spojrzy...

Polecane posty

Gość Nattka

jestesmy ze soba 2lata, od poczatkuz znajmosci mieszkamy razem on ma na studjach jedna kolezanke-typ mega wscibskiej niby takie dobrej uczyynej dziewczyny, wydzwania do niego na kazdym kroku pod byle pretekstem czy sie uczy i jesli tak to czego, a kiedy jest egzamin itp. ostatnio bylismy pokloceni, nie odzywalismy sie do siebie, ona dzwoni i jak zwykle zaczyna wypytywac co on robi itp. a ze ona mnie zna a ja ja, zaczyna potem pytac o mnie - czy jestemw domu, czy sie ucze, na to on ze nie wie to ta suka z pytaniami-jakto nie wiesz czy twoja dziewczyna sie uczy? czy jest w domu? nie wytrzymalaam wkurwiona wykrzyknela tak ze uslyszala zeby sie mna nie interesowala, ze mnie ona nie obchodzi wiec ja ja tez nie powinnam itp. po rozmowie on do mnie z tesktem :czy ty sie nad soba wogole zastanawiasz? stanal po jej stronie szok az sie we mnie gotuje juz nie moge zniesc tej sytuacji! ostatnio pare dni po tym incydencie ona dzwoni, ja bylam w pokoju, wiec on nie odebral, napisal jej smsa :"zadzwonie pozniej" jak to przeczytalam normalnie rece mi opadly czy ja sie czepiam? czy naprawde nie mam powodu?ludzie no o co tu chodzi sory ze tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj
rozumiem cie doskonale az za bardzo.... i dlatego niewiele ci pomoge.... Mam bardzo podobna sytuacje i powiem ci choc niewiem czy bedzie to pocieszeniem ze ja nic nie wywalczylam i sama mysze sobie z tym radzic wmawiajac sobie ze ona to tylko zwykla kolezanka i ze jej spoufalanie sie nie zaszkodzi naszemu zwiazkowi... niestety ja przegralam moze tY wygrasz wierze w Ciebie. jednak jedno chce ci wytlumacyzc byc moze on wtedy stanal po jej stronie dlatego ze po prostu wstydzil sie z ejego zdiewcyzna tak krzyczala ze ktos moglby pomyslec ze jest pod twoim pantoflem ... wiem ze tak nie jest ale faceci i ch meska duma... po prostu wydaje mi sie ze nie chcial sceny... ale z wszystkimi innymi obawami i smutkami.... qrde no na prawde cie rozumiem mam to samo i to jeszcze bardziej wscieka... pozdrawiam zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widok na morze
mysle ze ona czycha na okazje, zeby Ci go ukrasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widok na morze
czyha mialo byc sorki ;) daj jej ostrą nauczke, niech spada na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattka
z wygladu (moze to zabrzmi jak przechwalanie ale..) ona nie jest dla mnie zadna konkurencja, ja o tym wiem... ale te telefony, te glupie pytania do niczego nie prowadzace, to potrafi naprawde uszczypnac gdybym ja miala takiego kolege ktory by non stop do mnie wydzwanial to daje sobie reke uciac ze ten moj (jejku jak to zabrzmialo) by umarl z zazdrosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
cofnięta w rozwoju, albo pokręcona. Idź się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattka
Ku*wa niecierpie jej poprostu nietrawie! to taki mega gruby pasztet z dupa jak 5 szaf... po tym incydencie w szkole jak mnie zobaczyla to zrobila taka milutka minke i powiedziala czesc i sie usmiechnela dziwka! co tu zrobic, nie chce mu robic obciachu...ale czuje ze cos powinnam zrobic...:(:( boje sie o moj zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
W życiu nie zdarzyło się mieć kolegi, przyjaciela, wszystko kojarzy się z seksem, prawda ? Od takiej idiotki jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
niskie poczucie wartości, biedactwo, choć ona to pasztet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
I masz rację, bój się o swój związek, bo z takim bylekim nikt na dłuższą metę nie chce być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na twoim miejscu
po prostu tez bym sobie znalazla fajnego kolege( a moze juz masz) i np gdybym wiedziala ze popoludniu soptykam sie z chlopakiem to bym poprosila kumpla zeby wtedy ze dwa razy zadzwonil i pogadal ze mna:) raz nawet by wystarczyl:) usmiechalabym sie do sluchawki bylabym milutka:) Oczywiscie nie raz nie dwa razy tak zrob lecz kilka;) U mnie zadzialalo;) Z zazdrosci chlopak kazal mi nie gadc z tym kolesiem bo zarya no to ja na to... to ty zrezygnuj z kolezanki pfffffffff No i zrezygnowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka
Przesadzasz i to bardzo. To że koleżanka z roku napisze smsa do niego lub zadzwoni z pytaniem o egz , nie znaczy że ona chce ci go ukraść!! To jakaś chora zazdrość, jak bardzo musisz się czuć niepewnie ,że wymyślasz takie rzeczy. Uspokój się bo się wykończysz, nie podejrzewaj każdej dzwoniącej laski o zarywanie twojego faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
ten typ tak ma, myśli że pana Boga za nogi złapał będąc również z kimś przeciętnym. Takie normalne koleżanki tylko potęgują wyobrażenie tego typa o własnej wyjątkowości.I wzmagają agresję, mój, jak ŚMIESZ dzwonić do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj do
dobra teraz to sie wkurzylam wez sie odwal od niej bo jak czegos nie rozumiesz to znie znacyz ze jest to glupie a osoba to mowiaca jest glupia kady ma inne problemy ona ma taki co Ci do tego ie potrafisz pomoc to po co tu wogole piszesz szukasz przyjaciol cyz co?? chcesz kogos powyzywac to stan sobie przed lustrem a nie tutaj to jest strona na ktorej sobie ludzie doradzaja a nie obrazaja kapujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattka
mkj dzieki :) niech ktos napisze co sadzi o tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
kretynka, chciałaś wiedzieć, to proszę , takie jest moje zdanie. Zazdrośnica o nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj do
no i dzikujemy ci bardzo za twoje zdanie i nie zapraszamy wiecej nara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
I masz szczęście, chłopak zachował się delikatnie. Jak Ty poczułabyś się, gdyby on w trakcie normalnej rozmowy Twojej z kolegą, zaczął się wydzierać ? Ja na jego miejscy opuściłbym na zawsze kretynkę. To jest topik, na który każdy może wejść. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj
ciebie nikt stad nie wyrzyca po prostu nie jestes tu mile widziany ale takie sa juz typy ludzkie ze niektorzy lubie sie pchac tam gdzie ich nie chca tylko wspólczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
współczuć to można tylko tobie. przekonasz się za miesiąc, dwa i mimo mądrych rad, będziesz biadać jak Ewelina - nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie kocha. Jeszcze chwila, jeszcze jedno tak głupie zachowanie z twojej strony i chłopak powie ci cześć. nikt normalny nie wytrzyma takiej głupoty i bezmyślności. jeszcze miesiąc, pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj
dzieciaku do kogo ty teraz mowisz do natki czy do mnie??? twoje zdanie jest nie powiem wazne jak kazde inne ale jesli jest oprawione w obelgi to nikt go nie bierze na powaznie a tego chyba nie chcesz bo w takim wypadku forum nie mialo by sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
pisałem do natki, ale ty się uznałas za upoważnioną, by mnie wyrzucac.Może jestem dziecinny, mam dopiero 25 lat, mimo to uwazamże jestem normalny.Ja z osobą która na początku związku tak się zachowuje, mysli tylko o czubku wlasnego nosa, nie chciałbym być. Jestem ze zrównoważoną normalną, pogodną dziewczyną. I takiej chcę , nie histeryczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj
alez ja to wszystko rozumiem i rozumiem ze TObie sie to moze nie podobac i ze mozesz tego nie rozumiec ale nie widzialam po prostu potrzeby obrazania autorki tego temau ajk to robiles na poczatku tyle a swoja droga to musze cie zmartwic ze kazda dzwiczyna jest w jakims stopniu histeryczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
udowodnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj
a słyszales kiedys o PMS ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
No wiem, nie udowodnisz. Moja Ania lubi poznawać moich znajomych, przyjaciół już zna Lubi gadzć z ludźmi na ulicy, lubi pomagać. Lubi się śmiać. Właściwie to pewnie napisałem to wszystko wcześniej, aby napisać to ostatnie zdanie o niej. Wiem jedno, nie lubię zołz takich jak natka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj
ona nie jest zolza nie dostrzegles jednej rzeczy ze ona nie zrobila mu jazdy tylko zwierzyla sie na forum a Twoja Ania... coz gratuluje chociaz na prawde wierz mi ze i ona jest histeryczka byc moze mala ale zawsze, nie zrouzm mnie zle to wcale nie jest wada po prostu cecha kobiecego charakteru a skoro Ty widzisz tylko jej dobre strony to gratuluje wam obojgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattka
Ej ej ej prezestańcie, co Wy wyrabiacie? Nie ma sensu sie nawzajem obrażać do "ty jestes chyba" - dzieki ze wyraziles swoje zdanie, ja je szanuje jak najbardziej i na tym koniec, po co dalej wypisujesz jaka jest twoja dziewczyna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattka
Aha jestem zołzą bo boje sie o swojego faceta, na którym mi bardzoz alezy - ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chyba
do mkj proszę przeczytaj wolno i spokojnie post natki i temat . Wolno i spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×