Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tojaania

nietypowe pary

Polecane posty

Gość tojaania

ja jestem juz 4 rok z facetem nizszym od siebie co najmniej o glowe,kochamy sie jest nam ze soba dobrze,szkoda tylko ze innych to bardzo smieszy a mnie jest czasem przykro ze jest tak malo akceptacji "nietypowych" par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie!! Najwazniejsze ze sie kochacie.. Niestety w polsce tak jest.. Kupa przesmiewcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm81
inna nietypowość: prawniczka i robotnik fizyczny z wyrokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym nietypowego, że chodzisz z karakanem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
nie martw się :) Ja jestem co prawda z mężczyzną tego samego wzrostu co ja,ale on siętrochę garbi i jak razem idziemy to i tak jestem od niego sporo wyższa,ale mi to nie przeszkadza a ludźmi się nie przejmuje, w końcu to ja z nim jestem a nie oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa para
para kaczynskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
a ja już myślałam że z cyganem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm81
dużo jest takich par, z różnicą wzrostu na niekorzyść faceta to nie powinno dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czesto spotałam z parami, w ktorych chlopak jest nizszy od kobiety... w sumie to dla mnie nie jest powod do wysmiewania kogos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwisowy wiechu
Jak kogoś tak mocno razi fizyczność iż nie widzi innych cech po za nią, to znaczy że jest jeszcze w epoce kamienia łupanego (swoją drogą odnoszę wrażenie iż wiele ludzi ciągle w niej żyje, nie tylko z topikowego powodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedyś byłam z facetem z dość dużą niedowagą ( ma ok.180cm wzrostu i ok.60kg wagi) . Nikomu nie przeszkadzało to, że różnimy się fizycznie... Ale rozstaliśmy się... Powodem tego było ... to, że wstydził się, że jego kobieta waży więcej niż on... Także, jeśli żyjesz wśród rozumnego środowiska to jedynym zagrożeniem dla stałości waszego związku mogą być tylko wasze kompleksy :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam parę
on wysoki perzystojny,ona od dzieciństwa po porażwniu mozgowym cała powykręcana na wózku są parą od kilku lat TO JEST PRAWDZIWA MIŁOŚĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
rzeczywiście. ja nie znam takkich par - jesli już słyszę o podobnym przypadku to zazwyczaj w kontekście rozstania -= mało który facet wutrwałby przy niepełnosprawnej kobiecie, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawojak
Nie przejmuj sie! Pamietaj, ludzie gadaja z zazdrosci. Czasem jak w ich zwiazkach cos zgrzyta to czepiaja sie innych. Jesli wam dobrze, jesli cie darzy szacunkiem i uczuciem co cie ochodzi? Wolalabys byc z koszykarzem, ktory by cie bil i lzyl, ale ludzie widzieliby ze jest wyzszy? Sraj na ludzi, zawsze beda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup glonojada
a ja mam 190 cm a bylem kilka lat z super dziewczyna o wzroscie 155 cm :D niezle wygladalismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomodelka i karzeł
znam osobiście, są ze sobą od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowo ale z miłości
ja latek 24 on latek 53 ....... zaloze sie ze dla wiekszoscie to "straszna nietypowosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 23
on 41. Taka sama "nietypowość". Dla nas bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
nie lubie pedofili z małolatami a znam osobiście on 52l ona 17l FUJ , fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
mój związwk też nietypowy. Ja czegokolwolwiek dotknę obraca się w złoto a on nieudacznik. mnie zawsze wszystko wychodzi , jemu nic HI HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppp
ja mam 169 cm mój facet ponad 2 metry.. ja jestem gruba kula, on wysoki szczupły w maire chłop, tez dziwnie patrzą ludźie ale juz do tego sie przyzwyczaiłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×