Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila123456789

Okłamałam mojego chłopaka. Nie wiem co mam zrobić

Polecane posty

Gość Kamila123456789

Jestem z moim chłopakiem 8 msc. Powiedziałam mu na samym początku,że nie jestem dziewica. Jest.to w sumie prawda. Mój były rozdziewiczyl mnie palcami. Jest mi wstyd powiedzieć mu o tym. I strasznie się boję. Uprawiamy seks, ale żyje z poczuciem winy, bo nigdy go nie oklamalam. On przeżył że mną swój pierwszy raz i ja z nim też. Ale go oklamalam. Nie wiem co MaM zrobić. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym wstydliwego? to normalne,ze z kims bylas. Jak Cie to tak meczy,szybko to z nim wyjasnij,a Ci ulży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to był Twój pierwszy raz z penisem więc nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, to powiedz mu o tym, jeśli jest mądry i dojrzały to zrozumie, i nie będzie robić problemów. Jeśli nie, to znaczy że obydwoje do siebie pasujecie, bo jesteście na tym samym niskim poziome rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila123456789
Ja go nigdy nie okłamałam l.Jeszcze z taką sprawą. To jest bardzo skomplikowana sytuacja. Powiedziałam mu,że po tym jak "uprawialam seks" z moim byłym to on na drugi dzień mnie zostawił. A prawda jest taka, że jak mnie Rozdziewiczyl palcami to powiedział mi na drugi dzień, że nie jestem już dziewicą i ze mną zrywa l, bo on chce być z dziewicą. Mój były był i nadal jest psychiczny. I właśnie o tym boję mu się powiedzieć. I wstyd jest mi się przyznać, że oklamywalam go aż 8 msc. O to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to nie Twoja wina,ze byl psychiczny,nie musialas tego wczesniej wiedziec,a juz z nim nie jestes wiec nie Twoj problem,niech sie były za siebie wstydzi :P bo ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten
Daj mu d**y jak będziesz miała okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×