Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On woli ją, rozwódkę z dzieckiem, a mnie tak to boli

Polecane posty

Gość gość

Bardzo mocno boli, bo ja go kochałam. Wierna mu byłam i zapatrzona w niego jak w jakiś obrazek, a on najwidoczniej był ze mną z braku laku. Nienawidzę go za zmarnowanie mi 4 lat i wciskanie mi miłości. Nienawidzę go za to, że po czterech latach z dnia na dzień mnie zostawił dla rozwódki z dzieckiem bez żadnego żalu, kompletnie bez jakichkolwiek uczuć, po prostu powiedział to koniec i poszedł. Nienawidzę go za granie na dwa fronty. Że mnie z tamtą zdradził. Tak bardzo go za to wszystko nienawidzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poboli i przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat olej go niewarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodki sa fajne a puszczalskie jak ty co daja bez slubu juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mu bachor da w kość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce nie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze będzie płakał za tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój widocznie nie był wart ciebie i nie jesteście dla siebie spotkasz kogoś lepszego poza tym masz nauczkę nie wolno wszystkiego poświęcać dla faceta i być na każde skinienie palca trzeba mieć własne, życie, pasję, pracę to facet ma za tobą latać a nie na odwót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ty luźna po prostu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jasne rozwódka z dzieciakiem jest ciaśniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie wiesz,dzis niektore 16tki sa rozepchane jakby urodzily juz przynajmniej siodemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jasne rozwódka z dzieciakiem jest ciaśniejsza xxx może miała cesarkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja dziewicą byłam i z nim dziewictwo straciłam i byłam mu cały czas wierna. To jak za luźna? A ona po siedmiu latach od ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donieś rozwodce ze cie zdradzał z nią I nie tylko z tobą :D Poskutkuje ? Byc może Co sie posmiejesz to twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie chce się w to wtrącać. Samo się jakoś rozwiąże bez mojego wtrącania. Tylko mocno boli to wszystko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest chudsza, zgrabniejsza i wyższa - masz odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie, że to ja jestem zgrabniejsza, chudsza i ładniejsza, ona jest dużo niższa ode mnie, a on bardzo wysoki. Jest strasznie szczupły, tak jak i ja, a ona co tu kryć gruby pączek z niej. I do tego brzydsza ode mnie i z dzieckiem 7 letnim, a on ma zaledwie 27 lat. I zmienił dla niej w sobie to czego dla mnie przez cztery lata nie potrafił zmienić I to też boli. Co zrobić, aby tak ból się zmniejszył? Aby mniej bolało? Bo już nie wierzę w to, że wróci skoro dla niej tak bardzo się zmienił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płacz w końcu ból minie i będzie dobrze zobaczysz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A właśnie, że to ja jestem zgrabniejsza, chudsza i ładniejsza, ona jest dużo niższa ode mnie, a on bardzo wysoki. Jest strasznie szczupły, tak jak i ja, a ona co tu kryć gruby pączek z niej. I do tego brzydsza ode mnie i z dzieckiem 7 letnim, a on ma zaledwie 27 lat. xxx no i co z tego i tak wybrał ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpiertol mu ten związek, nie wiem tylko jak, wymyśl coś, najpierw jej napisz na fb, czy wiedziala, ze mial dziewczyne jak sie spotykali, ze jest zdrajca, oszust itp., a potem dalej. Ja bym tak zrobiła. Odnajdź jej ex, może on też chce jej dopiec, w kupie siła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w pracy jeden facet zamienil piekna, inteligentna, z charakteru fajna i duzo mlodsza zone na w swoim wieku, niespecjalnie urodziwa i niezbyt inteligentna kochanke.powodem moglo byc to ze byla szczuplejsza i drobniejsza (ale nie ladna), miala interesujace pudlowe loki-naturalne ale przede wszystkim ze byla zapatrzona w niego jak obraz, ulegla i stale podziwiajaca pana i wladce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sama właśnie z nim zdradziła swojego męża. I dlatego się rozwodzą. Z jego powodu i o mnie od początku wiedziała. Nie chce się w to wtrącać. Nie wtrącam się w to nie wtrącałam i wtrącać się nie będę chce tylko poznać sposób na mniejszy ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie na stronie ociec wp.pl tam są opisane zwiazki panów z kobietami z dziećmi.Gwarantuje Ci ,że jak poczytasz poprawi Ci się samopoczucie.Panowie żałują że wdepnęli w g****o i tak będzie z tym który Cię olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja dobrze wiem, że on tego będzie żałował, bo skoro ona po siedmiu latach tak łatwo zdradziła męża to jego również z łatwością będzie zdradzała. Żal mi tylko tego dziecka. Co te biedne dziecko przeżyje przez puszczalską i niestałą w uczuciach matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz do niego a ona niech się w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę pisała, Ale jest miejsce w którym często się widujemy. Ubieram się tam w najlepsze ciuchy. Maluję, robię świetną fryzurę, nakładam szpilki. I widziałam kilka razy jak zapatrzony był we mnie, gdy mnie zobaczył. A ja udawałam, że go nie znam, bo jeszcze wtedy zbyt mocno bolało, aby powiedzieć choćby cześć. Kilka razy napisał do mnie pod byle pretekstem po tym, odpisałam oficjalnie i tyle sama do niego nie pisałam od tego czasu jak mnie zostawił. I z tego co mi wiadomo martwi się czasem o mnie i wypytuję o mnie wspólnych znajomych, gdy nie wie co u mnie jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on mieszka z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkioig
a ty debilka jaka jesteś czy co?czemu od razu ją wyzywasz od zdrajczyn i puszczalskich?wiesz jaka sytuacja była w jej małznestwie?dlaczego rozwódka ma być gorsza od ciebie?moze ona ma cos czego ty nie masz a czego nie widać gołym okiem,chodzi mi o jakies cechy charakteru..to ze ma dziecko to co z tego?moze jej mąz tez nie był święty dlatego go zdradziła,a ty jak typowa Polka zawistna i mściwa nie możesz przezyc ze facet śmiał cie zostawić dla jakiejś tam baby z bachorem wiec trzeba mu tez rozwalić relację z nią,powinnas leczyc ten chory łeb,ja bym się wstydziła tak zabiegać o faceta który ma mnie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i napisała to sfrustrowana rozwódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to jest idealna sytuacja jak jej mąż został zdradzony :) a uwierz mi, zemsta oczyszcza. Zacznij przynajmniej z nim flirtować, żeby oni wiedzieli o tym, mówię Ci, przynajmniej czymś się zajmiesz, to może zapomnisz i bólu chociaż na chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×