Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zcb

Panowie RYBY co w was siedzi?

Polecane posty

Gość zcb

kochane, zakochane, cieple, a z drugiej strony siedzi w was cos co nie pozwala podejmowac decyzji tj malzenstwo.Czy wszyscy tak macie czy tylko tak mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł z rogami
zawsze wyjdzie. Im większy był z ryby aniołek tym gorszy będzie diabeł jak mu się babka znudzi. A ryby tak mają że same nie wiedzą czego chcą. Bo najczęściej chcą czego czego mieć nie mogą, a jak juz to zdobędą to szukają dalej. Z panem rybą życie to jak żyć na bombie, kiedyś wybuchnie i rozwali w pył wszystko co budował przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
no nawet nie zartuj jestem z rybka ponad 3 lata moze niedlugo slub i to on tego chyba chce bardziej niz ja to co napisalas jest przerazajace wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcb
pila-jak juz go masz to bedzie dobrze, nie mysl inaczej, bo to do niczego nie doprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casjopee
ości w nas siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet to ryba
i powiem szczerze że cięższego przypadku to ja po prostu nie znam... ma ukrok, ma to "coś"...w końcu jestem z nim ciągle ale to nie jest silny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerta
Niestety faceci RYBY tacy są - boją się podejmować decyzje. Sami nie wiedzą czego chcą. Ciężkie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcb
o ludu co za ryba?! Ja znam takiego milego rybolca ale jakis taki niezdecydowany w milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welon
o kurka :) ja jestem ryba i naprawde podejmowanie waznych w zyciu decyzji sprawia mi ogromna turdnosc.z czego to wynika, myslicie ze chodzi o znak zodiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcb
widzisz welon-chyba cos rzeczywiscie siedzi w tej waszej naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że podejmowanie ważnych decyzji każdemy sprawia trudnośc, jak nie to znaczy że albo jest 100% pewny tej decyzji i to wtedy nie jest trudna decyzja;) albo podchodzi do życia lekceważąco i infantylnie i to też nie dobrze. Mój facet to ryba, narazie jest ok, to ona dziamgoli o slubie, to on podejmuje ważne decyzje jak np kupno samochodu czy wyjazd na 2 lata za granice. I najważniejsze - nie ma zalu do byłej, nadal się przyjaźnią, jest osoba ktora uważa ze jeżeli zwiazek się rozspada to jest to wina dwóch stron. dlatego nigdy nie wiedziałam w nim tego diabełka i pewnie nie zobacze:) każdy znak zodiaku ma jakieś wady i każdy zalety i jaki by nie wrzucic na kafeteria odezwą sie głosy \"to beznadziejny przypadek\" więc powiedźcie jaki znak zodiaku jest idealnym mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem rybą , człowiekiem bardzo wrażliwym romantykiem , co bardzo utrudnia znalezienie jakiejkolwiek partnerki. Aktualnie dramatycznie przezywam kosza sprzed ostatnich swiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak konar wszyscy o tym
wiemy...i współczujemy Ci bardzo nie iedalnego faceta, jasne...ale bywają mniej męczący niż ryby... tyle ryby mają swoje zalety- są uczuciowe, czułe, marzycielskie, wrażliwe facet, który posiada wszystkie te cechy to wartościowy egzemplarz! byle tylko do tego nie był depersyjny, niezdecydowany, histeryczny i niedopowiedzialny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie Ryby to nudziarze, ktorzy wiecznie maja depresje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×