Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nobodo_

pewien problem

Polecane posty

Gość nobodo_

czesc wszystkim. mam pewien maly problem i licze ze mi w tym pomozecie. Wiekszosc osob na tym forum pisze o tym ze nie moze znalesc sobie chlopaka lub dziewczyny. Ja mam za to troche odmienny problem. A mianowicie poznalem u kolegi dziwczyne z ktora on probowal mnie swatac :). praktycznie widzielismy sie tylko raz ale kolega dal jej moj numer kom wyslala mi smsa i od tego sie zaczelo.sms zaczely byc coraz hmm milsze i dwuznaczne. niestety coraz bardziej mi sie to zaczelo podobac poniewaz kazdy lubi dostawac jakies mile sms ze ktos o tobie mysli, a to byla taka odskocznia od mojego dosc uporzadkowanego i mozna powiedziec monotonnego zycia. Ale po kilkunastu dniach takiego smsowania zadzwonila do mnie czym mnie naprawde zaskoczyla a ja na rozmowe nie bylem przygotowany. Podczas rozmowy dowiedzialem sie ze zadzwonila bo chciala mnie uslyszec a szczegolnie po ostatnim smsie, a podczas tej rozmowy tez powiedzialem pare slow za duzo. W smsach staralem sie uwazac co pisze i starałem sie tak pisac zeby ona wiedziala ze nie pisze w sposob powazny, ja to traktowalem jako taki flirt, ale ona chyba to na powaznie potraktowala.Z rozmowy mozna tylko dojsc do tego ze chcemy sie spotkac. I wlasnie chcialem na takim spotkaniu(wybadac) i wszystko wyjasnic tylko nie wiem jak. Nie chcial bym jej zranic. Jesli chodzi o powody dlaczego nie chce sie angarzowac to to ze sam nie wiem co chce ( prawdopodobnie typ pawiana czy jakiejs innej małpy:] ) ale i to ze mam pare innych problemow z ktorymi sobie musze poradzic.Dodam ze mam duzo cech typowych dla introweryka :/. Dobra zabardzo sie rozpisalem przechodze do meritum sprawy. jak najlagodniej o tym jej powiedziec ze na chwile obecna nie chce sie w nic angazowac, dodam ze ja mam 21lat a ona jest o 2 lata starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj pawianie
przeciez niczego jej nie obiecales, spotkanie tez nie jest gwarantem dalszych kontaktow, nie znacie sie, cos zaiskrzylo i tylko od was zalezy jak to wszytsko sie potoczy... nie wymiguj sie introwertyzmem, a moze dasz sobie wkoncu sznase? Idz na spotkanie i baw sie dobrze, jak bedzie lipa to i bedziesz przekonany, ze to jednak jakas pomylka to urwij kontakt i tyle... Ja tez czasem mysle za duzo o innyvh, ze bedzie im zal , przykro jak sie nie odezwie, duzo gestow wykonuje przez grzecznosci chec bycia mila, ale to nie zawsze jest prawidlowo rozumiane, wiec odlozylam te nadmierna uprzejmosc i to ja decyduje z kim mam ochote a z kim nie utrzymywa kontakt...bo inaczej to sie mozna jeszcez bardziej zamotac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 2 lata starsza
? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodo_
Chwilowo niemozemy sie spotkac poniewaz troche oboje jestesmy zajeci i dosc daleko od siebie mieszkamy, chociaz dla chcacego nic trudnego :] , narazie rozwazam wszystkie mozliwosci a jedna z nich jest abym dal sie poniesc losowi i zobaczyl co sie wydarzy, w koncu z jakiegos powodu sie spotkalismy a wszystko ma swoja przyczyne:) Mam sporo obaw ale musze sie z nimi sam zmierzyc, przy okazji moze zmienie swoje zycie bo dotychczasowe nie jest zbyt ciekawe. Kiedys jeszcze moze napisze co z tego wyniklo, narazie ide na lozko pomyslec o jakims ciekawym temacie zeby z nia porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodo_
No wlasnie 2 a nawet prawie 3 tu mam troche obawy. Czy nie jestem za młody, jak by na to spojrzec gowniaz jeszcze ;) chociaz znam pare par w ktorych chlopak jest mlodszy od dziewczyny i im sie uklada calkiem niezle. Chociaz z drugiej strony jak czasem ide droga lub jestem w jakiejs knajpie i slucham rozmowy tych mlodych dziewczyn za ktore ja sie powinienem brac czyli rok lub 2 mlodszych odemnie to sie idzie zalamac, klna, pija pala papierosy i to w miejscu publicznym i sie tym nie przejmuja to juz wole te starsze bo one wiedza co chca i sie juz wyszalały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobodo, nie daj sie zwariowac, roznica wieku nie powinna byc nigdy problemem a to czy parze sie uklada czy nie to ma najmniej wspolnego z tym kto jest starszy od kogo i o ile. Oczywiscie decyzje podejmiesz sam w zwiazku z ewentualnym spotkaniem, cokolwiek postanowisz, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodo_
Dzieki kolejna dociekliwa agentko. Trzymaj kciuki i ich nie puszczaj do najblizszej soboty :) bo jak poscisz to napewno nic z tego nie wyniknie i cala wina za to bedzie na ciebie :] Dobra zartowalem trzymaj tak do 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodo_
heh a jednak pusciałas, no to mnie ty teraz urzadziłąs :( Sama zaoferowalas pomoc :) wiec nie miej do mnie pretensji i dotrzymuj słowa :) Mów co uważasz, uważaj co mówisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz 21 lat
i zadajesz takie naiwne pytanie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopcze, nie szukaj dziury w calym. Znajomośc jak kazda inna moze się zaczac i kiedyś skonczyc. A jak ja przelecisz to obydwoje przezyjecie mile chwile. To nie znaczy, ze musicie byc ze soba do konca zycia. Korzystaj z okazji póki mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×