Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co sypiac z własnym facetem?

Polecane posty

Gość gość

Skoro oni nie widzą nic pomiędzy porządną panna a ladacznica. Skoro są z wami, tzn ze ich nie pociagacie. Dlaczego więc tak się ponizacie i udostepniacie własne ciało? Szanujcie się i sypiajcie z tymi, ktorzy was doceniaja, a mężowi wmowcie ze nie lubicie seksu i go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Skoro są z wami, tzn ze ich nie pociagacie.'' ale dlaczego niby? rozwiń to ;) ja jestem pewna ze strasznie mocno pociągam mojego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I realizuje z Tobą swoje fantazje? Jesteś tego pewna? Bo wiesz. Faceci pokazują co innego, a o co innego im zwykle chodzi. Jeszcze nie spotkałam mężczyzny który tak naprawdę zauwazylby seksualność swojej kobiety.Ok, niektórzy nie mają powodzenia i zostaje wyobraznia i jpg, zona/dziewczyna jest od zaspokajania, ale w rozmowach sam na sam wychodzi prawda. Czyli ze moga sie z zona bzykac zeby spuscic z krzyza ale tak naprawde pociagaja ich te , ktore nawet obgaduja,ponizaja ze d***** i patrza "skwaszeni" a w glebi marza o nich.Tak zostali wychowani.Zresztą przykład z brzegu?ubierz się wyzywajaco, od razu przypna ci łatkę d****** nie zobaczą w Tobie materialu na kogos blizszego,nie rozumieją że kazda kobieta ma fantazje, a zwykle boi się oceny i żyje w poświęceniu albo zdradza swojego (i on ja tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Bzdura ja np .nie zdradzam a z k****arzem nie sypiam juz prawie 7 lat bo sie boje ze mnie czym zarazi.W ogole sama swoadomodc tego ze robi to z inną to już mnie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×