Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podnieca mnie gwałcenie

Polecane posty

Gość gość

Jak oglądam filmy to tylko takie w których facet rżnie babę jak dziki ogier na chama , pluje jej na ryja szarpie za kudły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz chłopie problem i to duży problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów marzy o takim seksie to normalne i naturalne zgodne z prawem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za niedlugo beda gorzkie zale jakiegos pajaca na kafe,ze policja zrobila mu wjazd na chate i kompa zabrala.Bezmozgie yeti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja robi wjazd na chatę za pedofilię i bycie w opozycji a nie za fantazje seksualne, na każde bezrobotne spasione baby uwazaja nawet że seks z 16 latka to "pedofilia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwałt to sex bez zgody kobiety, wiec waż słowa durniu bo możesz mieć wjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zgwalcę, a przecież tego nie zrobię bo wiem co za to grozi, odsiadka i dawanie d**y koksom w pierdlu. Nie można mieć fantazji? Babom też się marzy seks z murzynami, zajętymi mężami, szefem a przecież większość tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dużo kobiet, które lubią być tak traktowane. Kiedyś kilka siedziało na erotycznym i użalały się, że nie mogą znaleźć faceta, który by obił im gęby, zeszmacił i brutalnie wydymał. niektóre pisały, że chciałby, żeby naszczał im na twarz. Poszukaj, może znajdziesz taką chorą psychicznie kobietę, pewnie jest ich więcej niż można by przypuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:46 Policji nie bedzie obchodzilo czy to sa tylko fantazje czy realne grozby.Oni po prostu maja reagowac na znamiona przestepstwa.Jestes az takim kretynem?Widac jestes bo tylko kretyn moze pisac o czyms takim na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew 110kg ZK Białołęka
Ooo maleńki lubię takich jak Ty i moi koledzy też :* mam nadzieję że kiedyś spotkamy się pod prysznicem słodziaku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mają rózne fantazje...wiekszosc kobiet marzy moze nie o gwałcie ale o ostrym seksie,potraktowaniu przez faceta jak szmaty oczywiscie tylko w łóżku i to za zgodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam ostre fantazje mimo ze jestem kobietą i do tego taką na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motherless.com - tam masz dużo takich filmików oraz także dużo filmików brat-siostra, mama-syn lub córcia-ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgloszone autorze! Enjoy your wjazd na chatę at six o'clock AM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą lubiacą naprawdę ostre BDSM, jest to całkowicie uległa suczka, jej marzeniem zawsze był gwałt zbiorowy. A raz doczekała się że gość próbował ją zgwałcić w parku i to było najgorsze przeżycie w jej zyciu, już nie ma takich fantazji, fantazje to jedno rzeczywistość co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to o czym mowicie to nie g**** tylko ostry seks. Gwalt determinuje niechec jednej ze stron. Tutaj chodzi o to ze jedna osoba jest ulegla a jedna dominuje. Trzeba sie dopasować pod tym wzgledem. Wtedy obie osoby maja przyjemnosc z takiego seksu bo ulegla lubi byc dominowana a dominujaca lubi dominowac. Obie maja satysfakcję. To calkiem co innego niz g****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się marzy gwałt przez mojego męża :-D podjeżdża autem (nie z góry zaplanowany gdzie kiedy itp. Po prostu z nienacka) Zakłada coś na glowe, wywozi w las i traktuje jak dzi*ke. Ale mój mąż twierdzi; ze to chore. I tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie masz taka fantazje z mezem a nie jakims obcym facetem. Mąż pewnie cie kocha i dlatego nie chce cie tak traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, które mają takie fantazje, trzeba leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy leczyc? To normalne fantazje. Leczyc trzeba facetow ktorzy maja takie fantazje i realizuja je w parkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety, które mają takie fantazje, trzeba leczyć X Nie trzeba leczyć, tylko dobrze jak ktoś już napisał wyd*mac. Tak, ze będzie bolało z każdej strony. Ja tak właśnie lubię. Niektóre lubią po ciemku pod kołdrą. Inne lubią ostro i publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×