Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roza12

jhj

Polecane posty

Gość gość
bierz nowego a starego zostaw, bo tam już nic nie ma i nie będzie, utnij to szybko bo faceci nie lubią przeciąganych tłumaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go nie jest ciebie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet jest tak zazdrosny, to mu to nie minie nigdy i ciągle się będziesz z tym męczyć. Jeśli nie potrafisz tego zaakceptować, to lepiej się z nim rozstań, tym bardziej ta odległość... Pomyśl dlaczego jest taki zazdrosny, może dajesz mu ku temu powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze porozmawiaj z Twoim JESZCZE chłopakiem, przedstaw sytuację, że jego kontrola przekracza już pewne granice i nie chcesz aby tak dalej było. Daj mu szanse i okres testowy skoro go kochasz. Jeżeli jego zachowanie bo takiej rozmowie się nie zmieni, to nic już raczej z tego nie będzie. Ty będziesz się męczyć, on będzie sie męczyć. Na co wam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaborczość i przesadna zazdrość zawsze zle się konczą,nawet jeśli teraz od tamtego nie odejdziesz twoje uczucia wcześniej czy później wyparują,miałam tak samo,z wielkiej miłości nie zostało już nic tylko żal bo mój były facet przejął kontrole nad moim życiem,wnikał w moje znajomości,podejmował decyzje co będzie dla mnie dobre a co nie,śledził mnie wszędzie,ciągle o cos podejrzewał tylko dlatego ze przed nim miałam kilku innych mężczyzn,jemu byłam wierna bardzo długo,nie miał podstaw żeby mi nie ufać i doprowadził w końcu do tego ze teraz nawet nie chce słyszeć o nim,mam ogromny żal i złość ze ukradł mi kawał życia,mogłam przez ten czas poznawać innych ludzi a on mi psuł znajomości,kontrolował,osaczał,,nigdy więcej takich typów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka wyraźnie napisała, że jest teraz zazdrosny z jej wcześniejszej winy... A decyzje wyboru faceta podejmuje się raczej samodzielnie, a nie z nieznajomymi internautkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagnij na dwa fronty,zobaczysz jak sie wszystko rozwinie pozniej zdecydujesz z kim zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×