Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powoli mija

Polecane posty

Gość gość

Moje uczucie do Ciebie, wszystko zrobiłaś, co należy zrobić ku temu. Ty jesteś zadowolona i ja powoli dochodzę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, ze ona tego chciała.....moze Cię bardzo kocha ale tak ją krzywdzisz, ze nie moze z Tobą być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy frajerze ci nie minie, będzie wracało jak bumerang, bo nigdy nie przejdzie, cały czas będzie silne i jedyne. Frustracja będzie narastać i pustka wewnętrzna, której seks z pingwinicą/zaporożcem nie wypełni, pojawi się pogardą do pingwinicy i nienawiść z czasem. Pamięć będzie przywoływać zło, które wyrządziłeś i kasa ani pingwinica nie ukoją twego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16-38 co za wypowiedź, tyle złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16-36 chciała, bo mówiła,że traktuje mnie jak wszystkich. Kobietom trzeba wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie złość, frajer to rozumie, to przyszłość jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To autor do Ciebie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kim ty znowu piszesz? Jeśli chodzi o mnie to nie wrócę do kogoś, kto planuje w szczegółach jak będzie mordował mnie i inne kobiety, obojętnie co one ci zrobiły. Dzisiaj napisałeś, a potem usunąłeś jeden z takich wątków. Musiałabym chyba na głowę upaść, żeby wrócić do potencjalnego mordercy!!! Bo nie wiadomo kiedy postanowiłbyś wypróbować na mnie te wszystkie tortury o których fantazjowałeś i czy po pierwszej nocy obudziłabym się żywa. Na forum możemy rozmawiać, pod warunkiem, że jesteś daleko. Mam nadzieję że nikomu nie zagrażasz i nie spełnisz swoich zamiarów, które dotyczyły też mnie. Oprócz tego, wspominałam od dawna, że nie interesuje mnie wolny związek, ty oczywiście o tym zapomniałeś. Teraz o niczym takim w ogóle nie może być mowy, ale z mojej strony od dawna było NIE, a nowe okoliczności tylko mnie utwierdzają w mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16-53 to nie On, tu autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajer satanista powinien opowiedzieć o swoich fantazjach sadystycznych pingwinicy, jeszcze bardziej go pokocha:) dla niego będzie satanistką masochistką nawet, taki sławny bogaty facet wart jest wyrzeczeń;) a może tylko poszerzenia upodobań?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy, że to nie było prawdziwe uczucie bo prawdziwe nie minie nigdy. Ja wciąż kocham, znam siebie ma tyle, ze wiem ze zawsze będę kochać i nigdy nie przestane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17-20 to było prawdziwe uczucie,ale odrzucenie i czas leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×