Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poznalam go na portalu randkowym, on dalej pisze z innymi

Polecane posty

Gość gość

witam, nie wiem co mam sadzic. Poznalam calkiem fajnego mezczyzne lat 26(ja 25) na portalu randkowym. Widzielismy sie juz dwa razy, kawiarnia, rozmowy, milo spedzony czas. Mamy staly kontakt telefoniczny, jestesmy umowieni na 3 randke. Moja kolezanka, ktora ma tez konto na tym portalu zostala przez niego zaczepiona, pytal sie jej w sobote co porabia w weekend. Czy to nic zlego poki nie jest miedzy nami powaznie? Czy przestanie? Skasuje konto? Czy to taki podrywacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nie jest z tobą przeciez, może uważa że robisz tak samo. myślę że gdyby ludzie majacy tam konta po pierwszym spotkaniu z kimś te konta usuwali to nikogo by tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera... ja czasem zagladam na ten portal, ale od kiedy "wkrecilam" sie w niego to nie koresponduje z nikim innym olac go? powiedziec, ze wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez poznalam mojego eks kiedys na portalu randkowym. I tez jak ze mna sie spotykal miedzyczasie logowal sie na portal i rozmawial z innymi pannami. I tak przez kolejnych 7 lat... Koles szuka sobie niezobowiazujacego wygodnego ukladu z Toba jednak nie traktuje Cie na pewno powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie jest z tobą przeciez, może uważa że robisz tak samo. myślę że gdyby ludzie majacy tam konta po pierwszym spotkaniu z kimś te konta usuwali to nikogo by tam nie było. " to troche do mnie przemawia, ale jesli on serio lubi dzialac niezobowiazujaco na kilka frontow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś konto na sympatii, pełno krętaczy. Natomiast to oczywiste, że jeżeli spotykasz się z kimś, to nie szukasz kolejnych osób. Wiadomo że po pierwszym spotkaniu nie usuwa się konta, ale nie umawia z kimś innym. Olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
po co mówić lepiej poczekać na rozwój wypadków może koleżanka też sie w niego wkręci i będziesz miała problem z głowy :D czego siespodziewasz po portalu gdzie ludzie spotykają się z sobą tylko na podstawie obrazków. już lepiej po ulicy chodzić i zaczepiać kogoś kto się odrobinę podoba - żenada. odpada przy tym wpływ photoshopa czy wklejanie zdjęci sprze 5 lat, sprzed 10kg itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjecia w obu przypadkach byly prawdziwe :P on sie z nia nie umowil, tylko zagadal, ale jak z innymi (i czy sa inne) to nie wiem spotkam sie z nim ten 3 raz i zobacze, choc juz nastawilam sie do niego troche negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno po co ty sie tu ludzipytasz slepa jestes ,z tb.sie umawia i podrywa inne to tak jak w realu by bylo z tb.na randki a na dyskotece inne podrywa.on umawia sie z tb.i z innymi tylko w innym czasie.taki ktoś nie jest godny zaufania ,on sie nie zmieni,będzie dzialal na kilka frontów,on nie szuka stałego zwiazku,nie boi sie ze sie dowiesz bo aż tak mu na tb.nie zależy,nie ty to inna będzie,miej honor powiedz mu ze wiesz ze inne zaczepia ,nie sluchaj głupich naciaganych wymówek tylko zakończ te znajomość bo i tak nic z tego nie będzie.gdybyscie tylko pisali nie spotykali sie to jeszcze można by to bylo jakoś wytłumaczyć ale w twoim przypadku to czysta zabawa tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
to troche do mnie przemawia, ale jesli on serio lubi dzialac niezobowiazujaco na kilka frontow? >>>no może skoro tam jets to wielce prawdopodobne ale to samo można powiedzieć o tobie. czego oczekiwać od znajomości która opiera się na spodobaniu się ludzi na zdjęciu i jednej czy dwóch rozmowach ? zakładam że pewnie nawet 100 zdań na tym portalu nie zamieniliście czyli on ci się podoba fizycznie a ty jemu, pewnie jemu się tak samo podobają jeszcze inne a ty dopatrujesz się wielkiej miłości w tym że ci się jego geba spodobała no bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
on nie szuka stałego zwiazku>>to że ktoś po dwóch spotkaniach z przypadkową osobą ma zamiar się spotkać z inną nie oznacza że nie szuka stałego związku litości. mylisz szukajacych stałego zwiazku z desperatami któzy chcą być z kimkolwiek byle już byle zaraz. może ona mu się po tym 2 spotkaniu przestała podobać a kontakt podtrzymuje z grzeczności, nikt nie wie co oni piszą jak się znają itd. może ona go zwyczjnie przesladuje wiadomosciami a on zdawkowo odpisuje kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duuuzo zdan wymienilismy, najpierw portal, nastepnie fb i dopiero spotkanie. Mam teraz dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facetowi zależy, to czeka na spotkanie, dąży do spotkania, a nie szuka kolejnej. Uprzedź koleżankę, po co ma się sparzyć. Jak nam nie ufasz, to możesz poprosić ją o to by z nim porozmawiała przez internet i zobaczysz jak gra na dwa fronty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Duuuzo zdan wymienilismy, najpierw portal, nastepnie fb i dopiero spotkanie. Mam teraz dylemat " To bez znaczenia. On nadal szuka na portalu i SAM pisze do nowych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jakiś przygłup,dewiant,ktoś mający jakiś problem ze sobą,normalna osoba tak się nie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On dazy do spotkan, do rozmow itd, ogolnie to wporadku chlopak, tylko od keidy kolezanka powiedziala, ze ten sam ktorego jej pokazywalam jako mojego "randkowicza" zagadal do niej to juz troche slabo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
no wieć ty masz wszystkie dane ty musisz podjac decyzję, dla mnie dwa spotkania to nie powód do zazdrości ale skad mam wiedzieć jak się traktujecie. jak sie spotykasz z koleżanka na piwie to też oczekujesz że do nasteponego spotkania ona z nikim na piwo nie pójdzie ? moim zdaniem wkręcasz sobie że on chce z toba stworzyc jakas pare/zwiazek etc. a on na pewno na razie nie chce co bedzie po 3 czy 30 spotkaniu nikt nie wie. portal randkowy to miejsce gdzie sie ludzie umawiaja na spotkania to ze sie nikt nie zakochal po dwoch i gada z innymi moim zdaniem niewiele mowi. gdyby to byla inna znajomosc to mozna by cos wnioskowac, ale znajomosc z supermakretu randkowego jest dosc specyficzna jak w markecie przymierzasz wile ubran i czasami cos kupisz a czasami nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
To bez znaczenia>>to bardzo wiele zmienia czy rozmawiali dlugo czy wacale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nie jest jeszcze wykluczone ze kolezanka jak to kolezanki niekoniecznie powiedziala prawde. kobiety bywaja czesto zawistne i moze ona sama do niego zagadala :D zastanawiasz sie niepotrzebnie nad czyms co sie samo wyjasni. wkrecasz sobei wielka milosc zamiast poczekac co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytała poradnik na temat randek, wie że na trzeciej randce jest seks i nie wie co ma zrobić bo czas się zbliża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam inaczej. Po spotkaniu wie się czy chce się kontynuować znajomość, on chce a jednocześnie szuka kolejnych, to taki wieczny flirciarz, który z żadną nie chce nic na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach randkowych facec***iszą z kilkoma kobietami jednocześnie( nie wszyscy) ,niektórzy nawet spotykają się z kilkoma jednocześnie .Spotykają się i wybierają sobie tę która im najbardziej odpowiada. Zazwyczaj tak postępują faceci którzy szukają kobiet do "miłych spotkań"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego kilka tu osob nie czyta ze zrozumieniem i dopowiada sobie? nie wiem dlaczego ludzie od razu pisza, ze z mojejs trony wielka milosc, najlepiej ze juz wyobrazam sobie slub i dzieci.. ze naczytalam sie ze ses na 3 randce? glodnemu chleb na mysli? prosze kierowac sie faktami o reszta wystarczy dopytac ;) wkrecilam sie na tyle, ze chce randkowac dalej, on chce tez randkowac dalej ale nie wiem czy to a) podrywacz b) wkrecil sie i troche rozmyslam jak to bywa faktem tez jest, ze rozmawialismy sporo, nie umowilam sie z nim po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To norma...spotykam się z kims od 3 lat, tez poznanym na sympatii, pomimo tego on nadal ma konto i się tam loguje, bo dodałam jego profil do ulubionych i czasem sobie sprawdzam. Na początku się o to złościłam ale nic to nie dało...oczywiście od razu usłyszałam, że on mi niczego nie obiecywał , że nie zamierza się tłumaczyć , jakim prawem go szpieguje itp. Preferuje związki bez zobowiązań. Nie angażuje się. Więc ostrzegam Cię, olej go zanim Ty się zaangażujesz. Bo to pewnie taki sam typ osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez urazy ale jak mozna spotkac sie z kims 3 lata i padaja takie slowa ze strony tamtej osoby?? ja to jestem dopiero na etapie 2 randek, jesli spotkalabym sie nie wiem z miesiac dwa i bardziej juz na powaznie to normane, ze kasujemy konta, to nie podlega dyskusji i jest calkowicie naturalne, jelsi dla niego nie to wiadomo co zrobic: splawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to bardziej wygląda na odpowiedz a, czyli podrywacz a dlaczego? bo pisaliście już ze sobą od jakiegoś czasu a to znaczy,ze dobrze mu sie z Tobą rozmawialo więc zaproponował spotkanie i to nie jedno a to znaczy,ze widocznie podobasz mu sie i chce kontynuować znajomość a to znaczy,ze powinien usunąc/zawiesić konto ale to my kobiety tak myślmy ,natomiast facet jeśli jest pewien,że to "wlaśnie ta" to najzwyczajniej zawiesza konto a taki podrywacz to bedzie pisał sobie i umawiał się z kilkoma jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×