Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałyKsiąże

Psim obowiązkiem dla Kobiet jest zachowanie dziewictwa do ślubu a po ślubie...

Polecane posty

A po ślubie natomiast bycie wierną swojemu mężowi nawet jeśli w małżeństwie jest kryzys. A te, które nie potrafią być wierne należy kamienować aż umrą. Takie prawo nie zlikwiduje wszystkich zdrad, ale będzie ich mniej. Oczywiście przy tym mąż powinien zaspokajać swoją żonę [ chyba że jego niemoc płciowa wynika z choroby] ale i w tedy kobieta niema prawa się puścić. I tak na koniec to Kobietą powinno się odebrać prawo do głosowania i podjęcia pracy zawodowej. Jej pracą powinno być dbanie o dom i wychowywanie dzieci. Choć taka praca jest niejednokrotnie cięższa od kariery to taka rola jest najodpowiedniejsza dla kobiety. Mężczyzna zaś w tym wszystkim powinien być głową rodziny czyli osobą decyzyjną aczkolwiek jeśli chce może uwzględnić zdanie żony. Potomstwo natomiast w razie rozwodu z automatu powinno zostać z ojcem, ale kontaktu z matką nie powinno mu się ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzxcv
Powrót do średniowiecza, u muślinów jeszcze ono trwa, zawsze możesz zmienić kraj zamieszkania jak nie pasuje Ci prawo w którym zamieszkujesz obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź se na jogę, naucz się wyginać kręgosłup i possij se fiutka zamiast wypisywać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ja jakoś nie poczuwam się do takiego obowiązku. Ale mój narzeczony na szczęście jest normalny. A poza tym już widze jak Ci wszyscy faceci cierpliwie czekaja do ślubu żeby w końcu móc to zrobić z ukochaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przemyśleniu zgadzam się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zgadzasz się z nią? Jeśli tak to gratuluję! Oczywiście że są tacy faceci, ale w dzisiejszych czasach to dla niektórych wydaje się niemożliwe... a jednak. Po zatym kwestia wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat planowalam trzymać dziewictwo do ślubu. Ale cieszę się że tego nie zrobiłam. Jestem w stałym związku z mężczyzna który był moim pierwszym, planujemy ślub. Cieszę się ze nie czekałam bo nie warto rezygnować z takiej przyjemności. Bo po co tak właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro wam pasuje to proszę bardzo. rżnijcie się jak króliki. Prawda jest taka, że nie szanujecie siebie i swoich partnerów. A do tej co wyśmiewa czystość przedmałżeńską. Powiem ci jedno mna swojej filozofii daleko nie zajedziesz twój brak szacunku do swojego ciała kiedyś zaowocuje. Niestety nie będą to dobre owoce. A jeśli przed swoim narzeczonym miałaś innego to znaczy, że jesteś puszczalska i życzę ci szybkiego rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oczywiście przy tym mąż powinien zaspokajać swoją żonę [ chyba że jego niemoc płciowa wynika z choroby] ale i w tedy kobieta niema prawa się puścić." x hahaha tak oczywiście - do jej menopauzy! niewazne ze cycki obwisna. ma kroplowka podawac sobie viagre i zaspokajac ja do jej 60 urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysmiewam czystości przed małżeńskiej. Dalej jestem z mężczyzna który był moim pierwszym. Wogole czemu w twojej wypowiedzi nie ma nic o tym że mężczyźni też muszą zachować czystość do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ,ze takie oszołomy istnieją :( Chcesz mieć za żonę dziewice to sobie ja znajdź a nie narzucaj innym swojego stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ość dziś Dlaczego warto czekać? ponieważ to że zaczekaż do ślubu pokazuje twoją wytrwałość a ślub jest swego rodzaju rytuałem, który rozpoczyna nowy etap w życiu. Poza tym zaczekanie zwiększa szanse na wierność w małżeństwie. A co do ciebie osobiście to to że jesteś ze swoim pierwszym partnerem i chcesz wziąć ślub to dobrze, tylko szkoda że nie zaczekaliście. Mimo wszystko życzę szczęścia i wytrwałości w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie odpowiedziales czemu Twoja wypowiedz nie mówi nic o tym ze mężczyźni musza zachować czystość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni też powinni zachować czystość aczkolwiek Tora nie zakazuje mężczyznom stosunków przedmałżeńskich, ale ja akurat mam zamiar choc wiem że nie będzie to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze piszesz ze kobiety niewierne należy ukamieniowac. Bała bym sie być z takum fanatykiem. Dobrze ze prawfopodobnie jesteś taki odważny tylko w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzucasz innym swoja wiarę i tym samym łamiesz czyjaś wolność wyznania, oczywiście z okrzykiem na ustach o wolności gdy ktoś inny będzie narzucał Ci swoja. Hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam tytuł mówi o Autorze tak wiele, że tylko pogratulować " wychowania". Życzę powodzenia w szukaniu. Przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prawdziwym życiu też jestem odważny. Nie wstydzę się swoich poglądów. A co do kamienowania to jest to prawo chroniące stabilność i bezpieczeństwo rodziny. To że uznaje to prawo to nie znaczy że jestem niezrównoważony i chodzę po ulicy z maczetą czy coś. Do moralnych ludzi nic nie mam jedynie do tych, którzy niszczą rodziny w imie jakichś chorych przekonań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha w takim wypadku musialbys ukamieniowac chyba większość ludzi. Ty nie wstydzisz sie swoich poglądów, my swoich U mnie na przykład nie ma tradycji kamieniowania niewiernych ani trzymania dziewictwa do ślubu. Natomiast ty ze swoimi poglądami jesteś po prostu niebezpieczny dla społeczeństwa. Nie wiadomo co Ci odbije i czy nie skrzywdzisz kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko kochana, w Biblii jest napisane "kochajcie się i rozmnazajcie" nie ma nawet słowa o ślubie i tym podobnych, zdrada jest zła, ale nie ma nic złego kiedy dwoje dorosłych ludzi uprawia sex , zwłaszcza kiedy się kochają i chcą być ze sobą . Miłość to nie przysięga małżeńska , ale życie codzienne, drobne czułe gesty, bycie ze sobą na dobre i zle. Do tego ślub nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To promiskuityzm jest niebezpieczny nie ja. Badania naukowe dowiodły, że pary, które czekały z seksem do ślubu są trwalsze i szczęśliwsze. A związki z puszczalskimi, które się nie szanują zawsze się rozpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie zawsze. Tak samo nie zawsze zwiazki miedzy ludźmi którzy czekali z seksem do ślubu są szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Pisałem już,że seks przedmałżeński nie jest zły jeśli jesteś ze swoim pierwszym partnerem. Ślubów jako takich nie było, ale były różne obrzędy w tej tematyce. I zazwyczaj wtedy panny traciły dziewictwo ze swoim mężem. Proszę czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuśćmy, ze takie małżeństwa sa trwalsze ale może nie każdy czlowiek chce być przez całe życie z jednym partnerem/ ką. To co Ciebie uszczęśliwi nie musi uszczęśliwić innych. Poki co jest wolność wyznania i wolność wyboru życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kretyn jeszcze pisze od odebraniu kobietom praw do głosowania i możliwości robienia kariery. Wypi/erdalaj, oszołomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysl, ale uchodzcow nie wpuszczajmy, bo to niecywilizowane bydlo nierozumiejace europejskiej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×