Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

reakcja kolezanki

Polecane posty

Gość gość

zrezygnowałam z pracy z powodów problemów zdrowotnych ona dzwoniła do mnie po tym, az pewnego razu wypaliła z tekstem, " że to takie somatyczne że już czas szukac prace bo tak nudno pewnie". Dodam, że przez kilka mscy w ogóle nie wiedzialam co mi jest dopiero póżniej udalo mi się ustaić diagnozę no ale to chyba nie powód, żeby mi zarzucać że wkręcam sobie chorobę. Bo tak się własnie poczułam, jakbym co najmniej sobie uroiłam. Szczerze, nie wiem co mysleć poczułam niesmak. A jak wy byście zareagowali na taki tekst, w sytuacji gdybyście naprawde chorowali, mam wystawiona diagnoze lekarska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj tez mam się tłumaczyć? narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tlumaczyc, ktos cie pyta o nazwe schorzenia a ty czujesz sie atakowana. widac, ze ta choroba to wymowka przed sama soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymówka przed samą sobą możesz rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czuje się atakowana mam dość tłumaczenia się wszem i obec, powiedziałam kilku osobom z pracy co mi dolega kiedy sotałam diagnoze i żaluje że to zrobiłam, bo czuje się jakbym się tłum aczyła osobom ktore mi nie wierzyły z tego co pokazuje choćby reakcja mojej kolezanki. w pewien sposob czuje sie zdradzona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale tutaj chyba nikt cie nie zna wiec co za problem nazwe napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×