Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozpisuje się na tym forum a i tak nikt mi nie odpisuje!

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję pomocy bo nie mam się do kogo zwrócić, a tymczasem nikt nie odpisuje na moje posty! Jakieś bzdety to odpowiedzi ze 100 a na moje nie, może mi ktoś powiedzieć jak rozstać się z drugą osobą nie ranić jej za bardzo, dodam że to jego wina mimo tego nie chcę go skrzywdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez cierpienia nie da rady się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta osoba zasłużyła na to, nie dba o mnie i o dziecko jego czas wolny to ryby, grzyby, mecz nie my, niby kocha tak mówi ale jak? Ja tak nie chcę, a rozmowy już były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ludzie Ci odpisują, tylko wpisy są nie po Twojej myśli. Jego wina, ale nie chcesz "skrzywdzić" odejściem. Rozmowy były. To czego chcesz? Póki co, to Ty się czujesz skrzywdzony. A może przesadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z jednej strony czuję się zraniona bo nie tak miało wyglądać moje małżeństwo, nie oczekuję glaskania i wyznawania miłości, ale pomocy w życiu codziennym, wiem że moje uczucia do niego zmalaly mimo to on jest ojcem mojego dziecka i nie chcę go skrzywdzić ale też nie chcę tak żyć, na siłę, może ktoś z was był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro to jego wina, to ta "krzywda" chyba jest troche mniejsza nieprawda? Musisz z nim siąść i na spokojnie porozmawiac, przedstawic sytuacje jak Ty to widzisz i na pewno dojdziecie do jakiegos konsensusu, wkońcu jesteście dorosłymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×