Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam tego i Ja dość

Topic dla kobiet, które wiedzą co to szczęście.

Polecane posty

Gość Mam tego i Ja dość

Co drugi topic w dziale "Zycie Uczuciowe" jest na temat zdrady, nieudanych związkach, porzuceniach, podejrzeniach, samotności, pustce?.. To jest chore. Nie wierzę, że nie ma tu kobiet, które nie zaznały szczęścia z drugą osobą. Nie wierzę, że nie ma tu osób, którym się nie udało. Mi się mdło od tego czytania robi. A czytam, bo lubię czasem doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowy zawrót głowy
...........................:).......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sie dobrze
halo halo ja juz zlaozylam podobny topik :D ale szczescia nigdy nie za wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tego i Ja dość
właśnie dopiero zauważyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coby nie wyszło, ze na świecie same jęczące i męczące, to ja tu tez się dopiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jak fajnie, że są tu szczęśliwi ludzie. Właściwie od jakiegoś czasu sama o sobie też tak mówię :) Faktycznie wieje tu przygnębieniem, brakiem radości z życia, niestety. Trzeba cieszyć się każdą chwilą daną od życia jakby była tą ostatnią!!!! :D :D :D Mam rację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowy zawrót głowy
masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perła - masz rację , moim zdaniem. Jeśli nie cieszymy się z tego co los nam daje to jak możemy zauważyć, że jest to bardzo dużo. To co do mnie bardzo mocno dociera to taka złota myśl : Szczęsciem jest nie tylko to co los nam daje ale i to czego nam nie zabiera. Chyba nie jest to dosłowny cytat ale tak brzmi jego przesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeszczesliwa,i tematy o nieszczesciach tez mnie mecza.Bo tak naprawde kazdy czlowiek ma jakies problemy i tak naprawde kazdy człowiek ma jakies powody do radosci.Szkoda,ze tych drugich czesto ludzie nie widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdoog
cóż, ciągnie cię do innych, chcesz coś napisać, gdy jest ci źle, chcesz się wyżalić z kolei gdy ktoś pisze o radości to jakby się przechwalał ;D widocznie to forum potrzebne jest ludziom głównie do szukania wsparcia w trudnych momentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×