Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

umieram z miłości :(

Polecane posty

Gość gość

cholernie się zakochałam. nie mogę spać, jeść, oddychać, zaraz uschnę przez niego. nie pytajcie czemu nie mogę z nim być, po prostu się nie da ! jestem w tak beznadziejnej sytuacji, że nikomu tego nie życzę :( platoniczna miłość .... a teraz poproszę o pocieszenie :( bardzo, bardzo chcę porozmawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretensje do pana boga
widocznie chcesz żeby tak było,skoro kochasz platonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu chcę ? chcę się wyzbyc tego uczucia! NIGDY nie będziemy razem, ale ja się katuję... bo się zakochałam :( stało się, czasu nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nic nie robisz to chcesz.nigdy to się drugi raz nie urodzisz.wszystko jest możliwe poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ta miłość nie jest możliwa do spełnienia ;( boję się, że będzie już tak zawsze i w głowie będzie tylko ON...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umieraj dalej.jednego pustaka mniej na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pustaka? że co ? nikt się tutaj nie zakochał platonicznie? nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz, że kochasz platonicznie? I dlaczego masz pewność, że nie możecie być razem? Jest żonaty? Jest księdzem? To ktoś z Twojej rodziny? Albo facet bliskiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdychaj i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze dzieli nas odległość, po drugie ma prawdopodobnie dziewczynę, albo obiekt zainteresowań. nie mogę nic zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobna sytuacje:) może to nie milosc, ale raczej jakies platoniczne uczucie. Poznałam kogos jakiś czas temu. Raz spędziliśmy mily wieczór i on wyjechal. Co prawda da nie na drugi koniec świata, ale mimo wszystko:) i w dodatku najprawdopodobniej ma żonę. Aaa piszac "mily wieczór" miałam na myśli wspólne wyjście do kawiarni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umrzesz. poza tym to żadna miłość, tylko jakieś dziwne, wyidealizowane wyobrażenie. jak dorośniesz, to ci przejdzie takie cudowanie ;) każdy przynajmniej raz w życiu "umierał z miłości" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi są też plusy, ja np. przez platoniczną miłość schudłem, podejrzewam gdyby nie to, nadal byłbym blisko granicy nadwagi a tak przynajmniej jestem szczupły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zapomnij o nim, bo on Ciebie nie zauważa i nie kocha, a jak się jeszcze dowie, co do niego czujesz , to będzie tragedia...wierz mi, nie zyskasz jego sympatii, a wręcz odwrotnie. Szczególnie jeżeli jest młodym chłopakiem, to będzie wyszydzał i wyśmiewał, będziesz tylko budować jego wybujałe ego. Pocieszam Cię więc - chyba każdy miał coś takiego w życiu, a zapomnienie i odseparowanie się od niego to jedyne wyjście ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na tyle głupia i nienormalna, że mam w głowie taki jaki powinien być facet- i on to wszystko niestety ma ... i co teraz ? każdego przyrównuję z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to taki,krotki opisik prosze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wesoły, sympatyczny, inteligentny, zadziorny :D seksowny, przystojny jak cholera. możnaby wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pozazdroscic temu komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jeszcze wymienisz?:D,a wady ma jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że to nie miłość....ja jak się zakocham, to nigdy nie potrafię określić dlaczego .... :( po prostu pragnę tę osobę widzieć i słyszeć każdego dnia ...kocham ją, mam dreszcze, skurcze, nie mogę się nad niczym skupić i ...nie wiem właściwie dlaczego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma wadę jedna jedyną- nie chce mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial Ci o tym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn jego jedyną wadą jest to, że nie będzie miec takiej fajnej dziewczyny jak ja :D a czy chce? nie, bo już ma swoj obiekt westchnien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zaluje co stracil,a moze jeszcze nie wszystko stracone. Jestes pewna ze ma kogos? Moze to tylko Twoje przypuszczenie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma, ma... z resztą nie pisze do mnie, nie dzwoni. no zero zainteresowania, z reszta nawet nie wie, ze mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zapomnial nr telefonu?:D. Powiedz mu prosto z mostu co czujesz i po sprawie. Nie mozesz do niego napisac,zrobic pierwszy krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go poznalam w nietypowy sposob... mialam pewną sprawe z nim związaną i do niego napisalam. gadka szmatka, lecz zero inicjatywy. z resztą mieszka daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×