Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meliora de Francoise

w katolicyzmie masturbacja jest grzechem ciężkim

Polecane posty

Gość Meliora de Francoise

"masturbacja zgodnie z "Urzędem Nauczycielskim Kościoła", "tradycją" oraz "zmysłem moralnym" jest aktem grzesznym, bo wszelkie "użycie narządów płciowych poza prawidłowym współżyciem małżeńskim w istotny sposób sprzeciwia się ich celowości". Kościół dla zbadania nasienia w innych celach niż sztuczna prokreacja, zaleca nacinanie jąder, by sperma wydostała się z nich drogą bezgrzeszną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak więc 90% młodzieży to permanentni grzesznicy! I na dobitkę nie spowiadają się z tego grzechu a jesli nawet to i tak zaraz znów grzeszą a ich przyrzeczenie poprawy jest kłamliwe ze swej istoty. Jednym słowem młodzież leje na spowiedź świętą czym też grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler knuje przeciw życiu, kler to cywilizacja śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walenie konia jest zdrowe, a biskupi nie spółkują i nie masturbują się więc im sperma zżera mózgi i potem pierdolą bez ładu i składu dyrdymały o moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podupczeńcom katolickim mówimy NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masturbanci i masturbantki muszą się spowiadać z dogadzania sobie ! Dlatego popieram tych, którzy głoszą, że spowiedź urąga wolności i godności ludzkiej. PRECZ ZE SPOWIEDZIĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że nawet Franek wiele tu nie zmieni bo to pierdoły i brednie są zapisane w Katechizmie Kościoła. CZas się wypisać od czarnych. A rodzina się nie popisała zapisując mnie bez mojej wiedzy do sekty katolickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oświadczam tu, że nigdy już nie wyspowiadam się ! Szczególnie dlatego, że uważam, że masturabacja - po katolicku "samogwałt" - jest działaniem normalnym, pzryjemnym i dobrym. I żąden d**ek nie odmówi mi prawa do walenia konia ani nie wpędzi mnie z powodu walenia konia w poczucie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby kler mógł dogodzić sobie sam to nie pedofilił by ministrantów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodnie z nauką Kościoła Katolickiego jak chłopa nosi to lepiej by zgwałcił albo naciął sobie jadra skalpelem. To jakieś p****y sa ci biskupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kościół toleruje pedofilę i gwałt małżeński gdyż są to sposoby użycia spermy miłe bogu w odróżnieniu od onanizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kacyki sekty katolickiej kompromitują się coraz to nowymi dyrdymałami które wymślają chyba na jakimś haju ... bo normalny by tego nie wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do szkoły też rodzina Cię zapisała bez Twojej zgody! Nie popisała się. x szkoła to przymus, państwo polskie odebrało by dziecko rodzicom gdyby go nie zapisało do szkoły inteligencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9:08, jestes pewna? Niektorzy rodzice rozmawiaja z siedmiolatkami, tlumacza im dlaczego robia pewne rzeczy, moze cie zaskocze, ale sa dzieci, ktore lubia szkole i chca sie uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'do szkoły też rodzina Cię zapisała bez Twojej zgody! Nie popisała się. ' szkoła to wiedza niezbędna w życiu, a katolicyzm to starożytny zabobon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onanizm jest niezbywalnym prawem każdego człowieka ! jakby przyroda chciał zakazać onanii to umiesciłaby tak genitalia aby ręką swoją nie dąło się sięgnąć genitaliów.a jest odwrotnie, pełny komfort onaniczny mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzest niemowlaków to hańba Kościoła ! religię należy przyjmować tylko z wolnej woli i świadomie ! Kościół traktuje nas jak hodowlę niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onanizm tak ! katolicyzm nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS jak dojdzie do władzy zakaże onanizmu pod karą więzienia albo chłosty aby podlizać się biskupom jako nauczycielom Polaków - katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby kler dawał d**y wiernym za darmo to nie byłoby walenia konia wśróð gejów przynajhmniej a i kler stałby się pożyteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Kaczyński zakaże onanizmu ? Wątpię, przecież sam się pewnie nim posiłkuje z braku żony. Choć z drugiej strony hipokryzja to drugie imię prawicy, podobnie jak i kleru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mastrubacja jest prawem czlowieka ! I żaden biskup nie może jej zakazać, a jesli to robi to prokuratura powinna sie nim zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onaniści wszystkich krajów pomóżcie nam, onanistom uciśnionym przez polski epikopat i pisiorów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katolicyzm nie pozwala na normalne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biskupi najchętniej poodrzynali by ludziom ręce byle tylko powstrzymać masturbację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masturbacja jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wqidze tutaj działanie szatana ciekawe czyy ateisci czy inni ale i tak jestescie narzedziami szatana jezus wyrwał ich z niewoli sexu i teraz rapuja ihttps://www.youtube.com/watch?v=YgNuUS9qIak a tutaj macie swiadectwo ihttps://www.youtube.com/watch?v=PawDzqGCIsc a jezeli czujecie pustke wyspowiadajcie sie z grzechu masturbacji i przyjmijcie komunie i wten sposub jeezzus wypełni pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba :)kiedyś Cię lubiłam ale to minęło :P Jest tak,że nie czuję pustki jako-takiej,czuję za to brak męża,który pracuje za granicą i bywa tylko gościem w domu :( Argumenty typu:jeśli kochasz męża,to czekaj cierpliwie(czy też coś podobnego) mogłyby nawet się przyjąć,ale jest tak że mam też dzieci :) i kiedy "mnie bierze" to mam takie nerwy ,że szlag mnie trafia o małe nawet drobnostki i dzieciaki maja przerąbane,mąż również "wysłuchuje":O prze telefon;to już wolę sobie "zrobić dobrze" i wszyscy mają dobre humory.:classic_cool:Nie zawsze tak było,ale cóż lata lecą i hormony nie wytrzymują presji.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo to wyżej :D nie mam meża idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo...idioto.. :Oa nie przyszło ci do głowy IDIOTO,że każdy kto na kaffe pisze niezalogowany IDIOTO,ma pseudonim "gość" IDIOTO,i dlatego osoba pisząca do merkaby IDIOTO,napisała o sobie IDIOTO i wcale nie musiała zaznaczać IDIOTO,że nie jest tobą IDIOTO;to publiczne forum IDIOTO!!!:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×