Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wciąż go kocham

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem już co mam robić, chyba zwariuję. Znam go ponad 10 lat od zawsze coś między nami było. jakieś półtora roku temu się rozstaliśmy. Spotkałam go ostatnio i nie umiem o nim przestać myśleć. Powiedział, że żałuje że tak się potoczyło, i bardzo często o mnie myśli. Nie chce żeby było jak kiedyś i chce żebyś się na spokojnie nad tym zastanowili. Każdy osobno. Obiecał mi, że przemyśli to i wtedy się spotkamy i pogadamy na spokojnie. Nie wiem czy powinnam się odzywać pierwsza.. ale wiem że bardzo tego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
10 lat i nic sie nie ulozylo i nagle teraz? Chyba, ze z desperacji. Inaczej trudno pojac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznaliśmy się jak miałam 13 lat... to jest długa historia. Jak miał 20 to chciał mi się oświadczyć kupić działkę budować dom... Tylko ja miałam trudne dzieciństwo i mój tata sprawił że bardzo się bałam czegoś poważnego. On to zrozumiał i powiedział, że da mi czas, że nie jest jak mój ojciec itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja historia jest banalna...wielka miłość, 3 letni związek, rok zaręczyn aż w końcu mój narzeczony zerwał ze mną , a ja nie moglam się pozbierać. Kompletnie:( Mam 26 lat, a taka miłość trafiła mi się raz w życiu. W poprzednim związku już nawet myślałam, że to "to" - na całe życie, ale nie. Dopiero kiedy spotkałam mojego obecnego zrozumiałam czym jest prawdziwa miłość, piękna, silna, odwzajemniona. Musiałam zrobić wszystko co w mojej mocy żeby go odzyskać. I udało mi się to dzięki urokowi miłosnemu od rytualisty perun72@interia.pl , teraz znowu jesteśmy szczęsliwi i planujemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie, że spętania i czarna magia może być niebezpieczna, aby odzyskać chłopaka lepiej wybrać białą magię. Mnie udało się dzięki panu z http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×