Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczór panieński ostatni dzień wolności pomysły

Polecane posty

Gość gość

Moja koleżanka niedługo będzie miała ślub i razem z innymi koleżankami robimy jej wieczór panieński. Wymyśliłyśmy kilka atrakcji o to kilka z nich: - dużo alkoholu - wyjście do klubu i zbieranie pieniędzy za całowanie i pozwolenie dotykania swoich piersi - striptizerzy, z którymi przyszła panna młoda jednocześnie będzie uprawiała seks ( 3 mężczyzn i panna młoda), wynajęłyśmy 3 panów z Turcji ( wiecie ciemna karnacja, bruneci :P, każda takich lubi ) -robienie fotek pannie młodej gdy uprawia seks z jakimś ciasteczkiem :P ( tak by miała co wspominać jak już będzie mężatką i będzie wierna swojemu mężowi) Macie jakieś pomysły? Co Wy robiłyście lub miałyście na wieczór panieński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko potem maz zobaczy te zdjecia i bedzie rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to będzie wszystko przed ślubem więc się nie liczy przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia jestes czy co co zz tego ze przed slubem. wedlug ciebie bedac z kims przed slubem mozna go zdradzac do woli? masz cos z glowa zdrada to zdrada niewazne czy przed slubem czy po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zdrada tylko zabawa na wieczorze panieńskim! Zamiast wymyślać jakieś głupoty napisz co sama byś zrobiła na takim wieczorze panieńskim? jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bym sie nie puszczala do tego jeszcze z 3 (patologia) a na drugi dzien po slubie z mezem ? jakim trzeba byc k***wskiem zeby tak o zdradzic meza to on moze tez niech idzie przeleci z 10 bab a co i po slubie niech tez sie zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadź sobie łeb do kibla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz powtarzam, że ona męża nie zdradzi bo nie będzie on jej mężem! I nie denerwuj mnie! Fiku a Ty masz jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nprawde jestes glupia. co z tego ze nie jest jej mezem jeszcze. chlopaka, narzeczonego meza sie nie zdradza pusta idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1, WIĘCEJ BRUNETÓW po 2. atrakcje! typu: brunet w czekoladzie/bitej smietanie w zaleznosci od preferencji smakowych po 3. wynajecie klubu z wygodnymi kanapami - kto chcialby sie meczyc w toalecie ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam będą sie bawić w bita śmietane; proste łupanie ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k******o sie szerzy a potem sie dziwic ze jest tyle rozwodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to proponuje niech ktos zadzwoni po narzeczonego zeby zobaczyl jak jego pprzyszla zone wali 3 murzynow jakie z niej szmacisko to nie bedzie slubu a d***** bedzie mogla dawac d**y do woli. z talkiej k******o nigdy nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze,ze wesele bedzie w bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej narzeczony to 30 letni prawiczek i nic by nie powiedział, jakby ją zobaczył w akcji. to ostatnia jego szansa na związek:P Myślałyśmy o tym by ona to robiła na Jego oczach ale to byłoby już chyba przegięcie trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z perspektywy mojego doświadczenia małżeńskiego (długiego) radzę robić wszystko to, czego potem będzie Ci brakować. Sugeruję więc następujące czynności: - Nic nie gotuj; - Absolutnie nie sprzątaj; - Trzymaj się z daleka od każdego dziecka; - Zalecam bardzo dużo seksu (nie ważne z kim, może być z koleżanką, byle naładować akumulatory); - Wypłać pieniądze w przeddzień z bankomatu i na jeden dzień zapomnij, że musisz zastanawiać się skąd je wziąć; - Omijaj szerokim łukiem dom teściów a i jodziców nie zawadzi; To taki skrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-100/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangbang z murzynami koniecznie! :D i czemu tylko trzech? phi, powinno być co najmniej trzydziestu :P i koniecznie nagrać z tego film i puścić na weselu, polecam moment po oczepinach. na pewno zrobi to wrażenie na wszystkich krewnych :classic_cool: niezapomniane wrażenie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka wynajęła na mój wieczór panieński tylko striptizera ale seksu nie było tylko lodzik i nikt zdjęć nie robił a szkoda bo fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p*****lniete d***** na co wam maz jak dajecie d**y byle komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego lodzik a nie minetka? To am być wieczór panieński a nie kawalerski, protestuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat :) Ja na swoim miałam taniec erotyczny takiego ciacha, że aż żałowałam ślubu :P fajnie było. I u mnie też seksu nie było tylko minetka właśnie i mały analik mój jedyny raz bo mężowi na takie rzeczy nie pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dev666 dziś same k***y tu pisza x Spadaj prawiczku do mamusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×