Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wizyta u ortopedy

Polecane posty

Gość gość

Czy będę musiała zdjąć stanik? Bo szczerze mówiąc tego nie chcę. nie wiem czemu taki wąski pasek materiału przeszkadza ortopedzie. Myślicie, żeby zaprotestować przed badaniem, że nie zdejme stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby cię tylko nie zgwałcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli idziesz do niego w sprawie stóp czy bioder, to nie nie będziesz musiała zdejmować stanika jeśli w sprawie kręgosłupa, to niestety ale musisz go zdjąć, bo ten jak to nazwałaś pasek przeszkadza w ustaleniu przebiegu Twojego kręgosłupa.No chyba że jesteś anorektyczką u której widać dokładnie każdą kostkę, wtedy raczej możesz zachować stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tlyko ten pasek zaslania 1 kręg a nwet pol wiec nie wiem czy tak utrudnia ustalenie przebiegu kregoslupa. Niestety caly kregoslup mam do pokazania mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, utrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic, stane najwyzej od razu tylem i wtedy sciagne stanik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego się boisz, przecież to lekarz? chyba, że masz jakąś traumę po innej wizycie. Ja do ortopedy chodzę do kręg-clinic (pzń). Przyjmują tam specjaliści i mają naprawdę fachowe podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, ja miałam badany kręgosłup wiele razy i nigdy stanika nie musiałam ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×