Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiateeeeek

Właśnie zerwał ze mną facet, bo wielkiej kłotni........

Polecane posty

Gość kwiateeeeek

..bo powiedzialam, ze jak bedzie sie darl, to niech wypierdala. to on powiedzial, ze koniec i nie bedzie z osoba, ktora go obraza :O po czym przed chwila po wyjsciu zadzownil i oznajmil, ze ze zerwaniem zartowal, bo by nigdy nie zerwal, ale mam przemyslec swoje postepowanie. i jak przemysle, mam do niego przyjsc i przeprosic, a on wylacza komorke :O powd klotni? siedział na kompie i przeglądal filmiki, a ja poprosilam go, zey na chwile otworzyll mi strone, bo chce sobie cos spisac, otworzyl i wkurwiony wstal, bo go ograniczam i przeszkadzam w ogladaniu.. a zajelo mi to 30 sekund :O zrozum faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma pewnie na imie krzysiek
wszystkie krzyski to chamy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateeeeek
jak ja jestem glupia to ty jestes jaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz że wtrącę
nie umiecie ze sobą rozmawiać, a chłopak zachował się nagannie. na Twoim miejscu nie poszłabym do niego z przeprosinami. to on jest nie w porządku mówiąc Ci:"ze zerwaniem zartowal, bo by nigdy nie zerwal, ale mam przemyslec swoje postepowanie. i jak przemysle, mam do niego przyjsc i przeprosic...". moim zdaniem przesadził. to furiat, a od takich trzymaj się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123455
o matko, za co Ty masz go przepraszać??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateeeeek
ale ja mam juz 15 lat. Nie moge go zostawic, bo gdzie ja znajde innego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat
że tak się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateeeeek
napisalam wyzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinada
caly ten problem to jedna wielka dziecinada!!!! jak w przedszkolu ....a on sie obrazil bo ja powiedzialam...a ona sie wyzywa bla bla brak wam problemow !!! nie rob nic albo wyslij smsa jak wlaczy tel dostanie nie daj soba pomiatac to walka o dominacje powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateeeek
a poza tym ciągnie mnie za warkocze na przerwach i nie chce sie bawic w chowanego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu jest ci za dobrze, posiedz sobie troche sama to zaczniesz doceniac to co masz. jebnij sie w leb...zwiazek to sztuka kompromisu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotrzecie sie dotrzecie
cheche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acsdcdcs
dziecinada że aż strach, prawdopodobnie ciągle odnosicie się do siebie tak na wzajem i tak się szanujecie wszystkiego dobrego życzy Św.Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateeeeek
niestetry nie zawsze tak sie odnosimy. jestesmy ze soba sporo. w naszym zwiazku to ja jestem ta bardziej nerwowa osoba. chwila nerwowa. i widze, ze na kafe to wszyscy jacys zdesperowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×