Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DawidosPL

Wszystkie kobiety nie wiedzą czego chcą!

Polecane posty

Gość DawidosPL

Szukam kobiety, stałej partnerki, do dzielenia się z nią swoim życiem. Pisałem z pewną sympatyczną dziewczyną w moim wieku (24 lata). Dowiedziałem się że oczekuje od faceta standardowych rzeczy, odpowiedzialności, humoru, aby miał pasje. No i doszło do spotkania, opowiedziałem jej o swoich pasjach to że pasjonuję się grami komputerowymi poświęcam im minimum 60 godzin tygodniowo a kiedy nie gram jestem degustatorem wysokiej jakości trunków alkoholowych typu whisky/brandy z wielu krańców świata. Mądra dziewczyna powinna wiedzieć, że jestem odpowiedzialny zarazem, bo granie w gry pozwala mi sprzedawać przedmioty na allegro z czego mogę zarabiać nawet 500zł miesięcznie. Ta kwota zapewnia mi byt na odpowiednim poziomie, bo zamierzam do końca życia mieszkać z rodzicami. Ta dziewczyna jednak zerwała kontakt a ja nie wiem o co jej chodzi. I tak właśnie nie wiecie czego chcecie, stawiacie wymagania nie dając nic od siebie, a nawet po spełnieniu wymagań jest foch i "domyśl się". Dziewczyny gdzie macie rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to /ch/uje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..tez sie dziwie..taka partia.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×