Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyszalałam się, szukam męża

Polecane posty

Gość gość

No więc tak, najpierw przybliżę sytuację, żebyście mi łatwiej mogli doradzić: mam prawie 27 lat, skończone niezłe studia, mieszkanie od rodziców, średniej klasy samochód, niezłą pracę (3 średnie krajowe i rośnie), 164 cm, waga 56 i spada (ale sylwetka umięśniona bo trenuję), pochodzę z wykształconej rodziny, jestem ładna. Do tej pory czerpałam z życia pełnymi garściami- podróże, zabawa, romanse jak z filmu, ale czuję, że powoli nadchodzi czas, by się się ustabilizować czyli założyć rodzinę. Emocjonalnie się uspokoiłam i nie potrzebuję już porywów serca i romantycznych rozterek :D W okolicy mam jednego kandydata, który od jakichś 6 lat czeka, aż będę chciała się stabilizować. Kompletnie nic do niego nie czuję, nie podoba mi się, ale pochodzi z niezłej rodziny, ma dobrą pracę, jest ułożony. Pomyślałam, że jak do 30 mi się nikt lepszy nie trafi, zdecyduję się na tego "czekającego"- wiem, to chamskie, ale z drugiej strony nic mu nie obiecywałam ani o nic nie prosiłam- on czeka z własnej woli. I mam pytanie do was, najchętniej kobiet które w zbliżonym wieku postanowiły się stabilizować: biorąc pod uwagę moją sytuację, jakiego męża powinnam sobie szukać? Jaki się sprawdzi w życiu codziennym, a jakich na pewno unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadajesz złe pytania, nie jakiego męża szukać, tylko jaki Cie zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten czekajacy jest ok, bierz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj takiego jak ty ten twój czekający teraz czeka jak wierny pies ale po czasie to na co czekał straci juz swoja magię niezwykłości, niedostępna księżniczka spowszechnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah co za laska. szok ze tacy ludzie istnieją co traktuje zycie przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 15.00- masz poczucie humoru, dość niewybredne , ale jednak :D Fiku, a czemu ten czekający jest ok? Po czym wnioskujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie, to pytanie było do gościa z 15.01. Fiku, właśnie też o tym myślałam- czekający napalił się jak szczerbaty na suchary, a w życiu codziennym to się nie sprawdzi- będę miała okres, będę wredna, w ciązy tak samo- humory, zły wygląd i fochy i cała magia niedostępnej lady sie rozmyje :D poza tym on jest taki... nijaki. Przeciętny do bólu. Nie ma w nim nic, co byłoby fascynujące- a przynajmniej nie widać tego na pierwszy rzut oka. No i brak pociągu fizycznego- do seksu zmuszać się na pewno nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fiku, właśnie też o tym myślałam- czekający napalił się jak szczerbaty na suchary, a w życiu codziennym to się nie sprawdzi- będę miała okres, będę wredna, w ciązy tak samo- humory, zły wygląd i fochy i cała magia niedostępnej lady sie rozmyje smiech.gif" Dokładnie. On nie zakochał sie w Tobie, tylko w ułudzie, w obrazie Ciebie. W starciu z rzeczywistością może być różnie. Przypuszczam że gdy zdobędzie to sie znudzi lub zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę podobnie Fiku - zaraz po ślubie będzie rozwód, szkoda czasu i atłasu na taki interes :D Co nie zmienia faktu, że zaczynam się poważnie rozglądać za kandydatem na męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile kut/as/iorów zaliczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:35- zapytaj swojej drogiej rodzicielki, ile "k***siorów zaliczyła"- może wtedy zaspokoisz ciekawość i nie będziesz musiał o to pytać obcych dziewczyn na kobiecym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz niecałe 27 lat i szukasz męża z rozsądku?" ten temat ot pewnei prowo, ale jeśli nei, to dziewczyna napisała że chce męża i dzieci, tak czuje i nie ma co z tmy dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji żaba: "jak ktoś ma dane do konta bloga, to piszcie, zmienimy szatę na różowe koniki pony" czy ty czasem nei masz dostepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego chcesz od faceta>? mi sie zawsze wydawąło- i w sumie tym sie kierowałam w zyciu, że slub sie bierze z miłosci, wzielam w zesżłym roku po 6 latach zwiazku -tez mam 27 lat nie chciałabym brac z przypadkowa osoba, albo z jakims gosciem który jest nijaki?maz ma byc dla ciebie najblizsza osoba wiec jak mozna kierowac sie takimi wyznacznikami- poczekaj az miłosc sama przyjdzie, nie szukaj na siłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiku, to nie prowo, ale też nie do końca jest tak, że odczuwam instynkt macierzyński :P Faktycznie się uspokoiłam i zaczynam czuć potrzebę większej życiowej stabilizacji, ale też niemałe znaczenie ma fakt, że sporo osób wokół mnie się stabilizuje- czynnik społeczny byłby tu najsilniejszy, jeżeli mam być szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka profesja ze tyle zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w korporacji :) Branży nie ujawnię ze względów bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonkę notkę i ja prawiczek nie lubimy oboje używanych! Gdybym był wolny bym cię nie chciał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego że masz kasę jak jesteś pusta jak bęben a skoro masz tyle kasy to zapłać komuś może cię przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczkami nie jestem zainteresowana, pod żadnym kątem :) A wypowiedzi o płaceniu za seks nawet nie skomentuję, jest zbyt abstrakcyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie z tobą coś nie tak skoro do dziś jesteś sama. Moja śp. Teściowa mówiła" Widocznie coś z tobą nie tak skoro nie potrafisz żyć na codzien z facetem . Fajni i fajne są dawno zajęci" X Szukaj może znajdziesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci przkładni prawiczkowie byliby pirwsi w kolejce do żeniaczki z autorką, sfrustrowani, nieudacznicy, który wyzywaniem innych kobiet (tych które ich nei chcą i nigdy nei chciały) podbudowuja sobei ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.30- widocznie coś z tobą jest nie tak, skoro wartość kobiety oceniasz po tym, czy jest singielką czy w związku, a na poparcie swojej tezy cytujesz własną teściową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja mam żonkę notkę i ja prawiczek nie lubimy oboje używanych! Gdybym był wolny bym cię nie chciał!!!!" Szczęsliwy mąż nie pisze takich rzeczy. Takie rzeczy pisze sfrustrowany, zakompleksiony człowieczek. Który na jedno słowo rzuciłby swoja cnotliwą żonę, gdyby jakaś inna go chciała. Tacy z niskiem poczuciem wartości są najgorsi, bo zrobia wszystko by na chwilę poczuć się macho. A odrzuceni zwyzywaja cnotkę od dziwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pusta jesteś i zostaniesz sama z pięknej miski się nie najesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza piękna miska niż utytłana glinianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz na forum? Litości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie napisałam, że szukam na forum? :D prosiłam o rady: jaki powinien być dobry kandydat na męża, żeby, mówiąc kolokwialnie, nie wtopić :O i pytanie kierowałam do kobiet, które już są ustabilizowane, a nie do sfrustrowanych prawiczków, żyjących w wyimaginowanym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×