Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alzmskxn

Zakochałam się w 50latku

Polecane posty

Przenoszę się tu z vintedów. Zaczęło się od tego, że chodziło mi tylko o seks. Mieszkamy w jednej kamienicy, on piętro wyżej. Po czasie mieszkania tam czułam dreszcze gdy go widziałam - po prostu miał takie czarujące usposobienie, chociaż wzbudzał respekt, no i jest niesamowicie przystojny i wysportowany. Zaczęło się od tego, że przyłączyłam się do palenia papierosa na klatce nie tak dawno. Onieśmielał mnie, jest bardzo błyskotliwy i no, trudno do niego nie wzdychać. Naprawdę, nigdy starsi mężczyźni nie byli w zasięgu mojego wzroku. Dziewczyny z vintedów zaczęły mocno kibicować, a więc postanowiłam wziąć to w swoje ręce i zaciągnąć go do łóżka. Tak więc wychodziliśmy nadal wieczorami na papierosa, jesli akurat nie pracował na nocce. Kolana mi się uginały i miałam ochotę się na niego rzucić. Rozmowy były bez żadnych podteksów, nie sądziłam, że jest w ogóle zainteresowany mną. Pierwszy raz coś poczułam jak zgasnęły światła na klatce i widziałam jak się na mnie patrzy, a nasze ramiona się stykały. Nadal były tylko papierosy i nic więcej do pewnego piątku, gdzie zgadaliśmy się na wino u niego. Poszłam z myślą "zaliczenia" z ładną bielizną pod ubraniami. Skończyło się na rozmowach o wszystkim do drugiej w nocy. Chciałam już iść do siebie, a on położył głowę na oparciu kanapy i powiedział, że tak dobrze mu się rozmawiało, że trudno mu mnie wypuścić. Gdy już szłam do siebie to przed drzwiami przyciągnął mnie i przytulił. Myślałam, że tam umrę. Wymieniliśmy się numerami i spytał jak się czuję w sobotę, chciał mi przywieźć kawę i to było przekochane. Zaprosiłam go więc do siebie ale zbyt prędko nie mógł wrócić. Miał przejść się do znajomego mechanika po auto. Zaproponowałam, że pójdę z nim. A więc wieczorem wybraliśmy się na długi spacer, koledze przedstawił mnie jako znajomą. Później przyszedł do mnie i znowu długo rozmawialiśmy, coraz więcej się o nim dowiadywałam. Koło 22 zbuerał się do siebie i pożegnał mnie lekkim pocałunkiem. On dużo pracuje bo jako wuefista i dyrektor w internacie, ja studiuję, więc mimo tej samej kamienicy mało się widujemy. W ostatni piątek wieczorem mieliśmy iść na spacer, a skończyło się na siedzeniu na górce przy torach na jakiejś belce. I gapieniu się na miasto w nocy jak jacyś gówniarze. Zaczęło się robić zimno więc lekko się przytuliłam, a on mnie objął ręką, a drugą położył na moje kolano. I zjechał nią pomiędzy uda, było mi tak, bożeświęty. Niestety, słabo już się czułam, początek okresu zaczął mi dawać się we znaki - słodko, co? I tak leżę dwa dni. Nie wiem co będzie dalej. Nie rozmawiamy zbytnio o nas, dzieje się. Może i warto? Plus Tak, mam 20lat Tak, on jest rozwodnikiem I tak, ma starszą ode mnie córkę i wnuczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poćwiczyć może, czemu nie? :D bajkopisarka jesteś autorko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, ze wrocilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROCKSHOOT
ale super, że nie zrezygnowałaś z pisania :D czekam na rozwój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się cieszę, że znów jesteś!! Nie daj sie prowokować tym nie wierzącym laskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osito
Nareszcie <3 A ten pocałunek to w jakie miejsce był? Usta czy policzek? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a świstak siedzi i zawija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka115
Aaa jak super, że do Nas wróciłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Non stop Ci kasowali wątek? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynastopka
Jak posądzacie o trollowanie, to chociaż podpiszcie się vintedowym nickiem, cwaniary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
A co z ta rozmowa, ktora miala sie odbyc? O czym ona ostatecznie byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@osito w usta Usuwali mi wątek bo miałam dwa konta, jedno do sprzedaży, a drugie do forum. Później to wytłumaczyłam i odblokowali mi forum, jednak znowu wątek został usunięty. @brbrbr okazało się, że sobie ubzdurałam wszystko i po prostu to była zwykła rozmowa... Ludzie, nie wiem jak oznaczać tu czyjeś odpowiedzi, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol vinted
jestes trolem i dlatego dostalas blokade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 50latku zakochać się jest niemożliwe. taki tylko chce sobie udowodnić sprawność seksualną. pewnie w jego wieku też sobie pofolguję z jakąś 20tką. teraz mam 24 i laskę 19lat, ale za ileś tam lat na pewno spróbuję z jakąś chętną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowysen
spoko laseczki poodznaczały wszystkie zainteresowane :) Więc z pewnością wiele będzie tu wchodziło tzn to jak była zwykła rozmowa, nic więcej z tego nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@czekoladowysen rozmowa czyli spotkanie. Nie wiem, naprawdę. Dopiero jutro się zobaczymy więc nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka115
@alzmskxn daj znać co i jak jutro jak będziesz po spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 15 : 56 masz 24 lata, niby dorosły a jesteś tak głupi, że ta twoja laska musi bardzo cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super że piszesz dalej :) nie mogę się doczekać dalszej historii! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co Cie z nim czeka w przyszlosci napisz do mojej wrózki Sofii.Jest świetna. Namiary na nią to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki za Ciebie :) Czuję, że będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleaseknock
Jest co czytać <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynia71
Trzymam kciuki! W końcu zaciągniesz go do tego łóżka ! ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki i czekam na dalszą relację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeed
Cieszę się, że wróciłaś. :) Trzymamy kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów co dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nieco nonkonformistycznie ...i zupełnie z innej 'bajki' jeśli są tacy w śród was, a wierzę, ze są, którzy marzą o prawdziwym sakramentalnym związku osobą która również to ceni to zapraszam do Betanii, jeszcze młody portal, ale rożnie w siłę :) a co najważniejsze, można poznać ludzi z innej "bajki" prawdziwie wierzących..oczywiście małżonkowie też tam są www.betania.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×