Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany___

Zakochałem się, jak sprawdzić czy ona też?

Polecane posty

Gość zakochany___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
napisz cos wiecej , gdzie sie zakochales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zakochana
zalezy czy masz zonę, bo ja masz to ona moze nie chciec powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to widac
jak intersesuje sie toba, mowi co msli, co czuje i jelsi trwa to dlugoo, to pewne ze to nie banialuki a miłosc. jesli smutek twoj jest jej, jesli czujesz ze kocha, ze mowi, nie tylko slowem, ale i soba o tym. to widac i czuc, poza tym o tym sie tez mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany___
O cholerka... wczroraj chyba przesadziłem. Gadałem z nią na gg , a ona coś tam miała ważnego do zrobienia i mi prawie nie odpisywała. No to ja sobie wkręciłem, że napewno jej nie zalezy i ze mnie olewa, no i wyzwałem ją od głupich dziwek i napisałem żeby spier.., ze jak nie chce ze mną gadać to możemy się również nie spotykać :/ itp.. Da się jeszcze odkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany___
Kto powiedział, zę kocham? Chyba się zakochałem po prostu. Nie jesteśmy razem, to było kilka randek. Ale ja nie wiem czy ona chce, dlatego mi odbija :/ Da się to odkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadziłeś
zakochany, więc po prostu przepraś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da koles spieprzyles na calej linii...jakby mnie ktos wyzwal od dziwek to bym go nie chciala nigdy wiecej widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkochanaa
chyba mowisz o mnie- to ci powiem, ze nic dla mnie nie znaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany___
Pls pomożcie,, da się to odkręcić? Co ja mam teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
zakochany___ zakochac sie w lasce to blad :) a jak nie wiesz czy ona tez jest zakochana to to jest juz wielblad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
jak jest smutna ze ciebie nie ma to widac ze juz jest jak sliwka w kompocie, topneła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG!! KOles musisz to nadrobic, bo cos Ci nie idze...Na pewno sie nie zakochales, a jak sie zakochales to sie odkochaj :P Nie oplaca sie ;) To ona musi sie pierwsza zakochac :P ale jak juz jestesmy na Twoim etapie i ze juz jestes zakochany to co innego ;p wiec.. ja bym zrobil tak: Do kwiaciarni po kwiatki i idziesz do niej i ja przepraszasz. Mowisz jakis fajny tekstik na powitanie i juz naprawiasz to :P tylko sie nie tlumacz za duzo :> Bym Ci zapodal fajny tekst ale za duzo kobiet na tym forum i pozniej inni juz beda spaleni z tym tekstem :> Powodzenia i miej sie ! Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×