Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietakiznowu

zdrada

Polecane posty

Gość nietakiznowu

Nie wiem jak zaczac. 2 lata temu zdradzila mnie dziwczyna i do tego czasu staralem sie jakos z tym uporac. Zdawaloby sie ze jej wybaczylem ale nie potrafie zapomniec co do mnie dosc czesto wraca. Dzisiaj podejrzalem jej mejla do bylego chlopaka, z czego nie jestem dumny, w kazdym razie o takiej tresci Hej!Dzien dobry !hmm...a moze Witam ! Sama nie wiem jak do konca rozpoczac ta wiadomosc .Dlugo czasu minelo ,duzo sie zmienilo oprocz jednego przez caly czas jestes w moim zyciu .Nie mysl o mnie jako wariatce albo osobie ktora jest zdesperowana,prosze poczekaj i przeczytaj do konca mimo ze moze wcale nie chcesz jej czytac a moze nawet jest tak ze nigdy tej wiadomsci nie przeczytasz bo juz nie uzywasz tego konta .Chciala bym wiedziec jak sie masz czy nadal lubisz literature rosyjska ,czy chodzisz po gorach i jak bardzo se zmnieniles od odstatniego czasu .Zapewne jest to najglupsza z wiadomosci ,ale chcialabym po prostu wiedziec jak sie masz ?Czasem snia mi sie dziwne rzeczy wiem to bezsensu przeciez to tylko sny ale jakos zawsze czuje sie niepokoj. Chce zebys wiedzial ze nie oczekuje odpowiedzi tak jak wyzej pisalam nawet nie wiem czy jeszce uzywasz tego maila ale chcialam sprobowac.Pewnie kazde z tych slow wyda ci sie durna paplanina moze nawet bedziesz sie z nich nabijal i drwil nie mam pojecia ,a moze sie usmiechniesz do komputrera i nawet poczujesz nostalgie.Jezeli odpowiesz bylo by mi milo jak nie to zrozumiem ,to jest tylko zycie nie zmienie go za to zmieniam siebie . Niestety mam ten sam problem z zakonczeniem jak i rozpoczeciem wiec moge ci zyczyc milego dnia czy tez nocy ,po prostu trzymaj sie dobrze i dbaj o siebie . z powazanianiem Sam wiesz doskonae kim jestem I tutaj zalezaloby mi na waszym zdaniu jako ze starm sie poukladac sobie troszke w glowie. Czy powinienem sie martwic tym podobnymi wiadomosciami? Od natloku emocji juz sam nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Moim zdaniem...nie pisze się takich mejli bez powodu. Niby zaznacza tam, że nie oczekuje odpowiedzi itd ale założę się że sprawdza codziennie czy odpisał. Często słyszy się że jak ktoś raz zdradził zrobi to znowu. Nie wiem czy to prawda, ale powinieneś z nią porozmawiać, czy nadal cię kocha czy szuka czegoś innego, czy to miłość czy przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też cię raczej nie pocieszę. Jak ktoś zdradził to drugi raz przychodzi dużo prościej. Jeżeli masz jakieś wątpliwość i strasznie cię to męczy zawsze możesz wynająć detektywa. Polecam c***anią Skrzypek z Wrocławia bo jest w tym najlepsza. trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracaj do niej bo będzie Cię to męczyło. Zdrada jest nie do pokonania. Mnie też zdradziła kobieta, z którą byłem 10 lat. Chciała wrócić, przepraszała, ale we mnie wszystko posypało się na kawałki. Nie zaufam jej już nigdy. Staram się wybaczyć ale nie umiem sobie z tym poradzić, dlatego nie chcę, żeby ze mną była. Wolę być sam. Nie wiem ile czasu zabierze mi pozbieranie się, zaufanie by budować życie od nowa, z inną kobietą. Jestem ostrożny i nie chcę więcej zranień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocha Cię raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Jest bardzo duze prawdopodobienstwo, ze jak ten chlopak odpisze i trafi w jej oczekiwania to pojdziesz no boczny tor. Dla mnie ewidentnie ona wciaz cos od niego chce. To sie czyta miedzy wierszami. Czy to on ja zostawil czy ona jego? Moze nie znasz calej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×