Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia59

Zdradził mnie na stare lata

Polecane posty

Gość Madzia59

Mam prawie 60 lat, na starość mam ból , wstyd , upokorzenie i rozpacz. Mój mąż(62 lata) zgłupiał i zachciało się mu teraz kochanki. Znalazł sobie panią młodsza o 15 lat, taką co to lubi wolne związki i zabawił się z nią kilka razy. Zawiózł ją do lasu w krzaki. Ale tak nienaturalnie zachowywał się ostatnio że poznałam że coś się dzieje z nim dziwnego i przyznał się. Całe życie byliśmy razem i był mi chyba wierny ja jemu też. Byliśmy dla siebie pierwsi i dobrze nam było , nie szukaliśmy innych atrakcji. Ale teraz mamy już po tyle lat ,że seks nie był już najważniejszy i jakoś tak powoli wycofywaliśmy się z tej sfery . Ostatnio to nie żyliśmy ze sobą prawie wcale, co zresztą w tym wieku nie dziwi już nikogo. No to nic nie mówiąc znalazł sobie koleżankę. Jak mi się tłumaczy to chciał zobaczyć jak to jest z inną, bo po kopie to już po chłopie. I już koniec jego możliwości , no to musiał spróbować. A jak , spróbował ,a ja odchodzę od zmysłów bo takiego upokorzenia to jeszcze nikt mi nie urządził w życiu. Czy jest tu wogóle na kafe ktoś , komu w tym wieku chciałoby się takich harców. Czytam dużo wątków ale czegoś takiego jeszcze nie spotkałam. I co teraz zrobić , rozwodzić się na stare lata ? Być koło siebie z obrzydzeniem do końca swoich dni ? Nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić i z tym dziadem również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiedz się, nie ma sensu męczyć się z takim bucem, zdradził raz, zdradzi kolejny. Obrzydliwy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mańka, Madzia - ile razy jeszcze założysz ten sam temat? Z łbem masz coś nie teges? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się zdaje że to jakiś gimbaz się bawi i zakłada te same tematy co autorka żeby zobaczyć reakcje. Zamiast się spotkać ze znajomymi w sobote to z nudy robi takie rzeczy. Chociaż nie dziwota taki jełop nie może mieć znajomych chyba że ze swoim poziomem inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo. Jeśli w małżeństwie nie ma seksu, to nie ma też małżeństwa. Skąd to zdziwienie, że mąż zdradził w tej sytuacji ? Co to za wiek 60 lat żeby rezygnować z seksu ? Baba pisze, że wycofali się z "tej" sfery życia. Ale najwyraźniej tylko ona się wycofała, bo mąż miał co innego w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To goowniarze z nudów piszą te głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku.....sex jest najlepszy...to kobieto była Twoja decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co durnoto ,wklejasz ten sam temat podszywając się pod kogoś innego ? Boli cię że ten chłop cie zostawił i wrócił do zony a ty chcesz zohydzić temat i osobę ,? Będzie cię mniej wściekłość zżerać? Wystaw gdzie te swoją d....ę może cie ktoś jeszcze tryknie i się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×