Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SMUTNA AMELKA

ZEMSTA NA BYŁYM KOCHANKU

Polecane posty

Gość SMUTNA AMELKA

Za to że kochał, uwielbiał, obiecał wspólne życie a jak się wydało to porzucił bez jednego słowa wytłumaczenia. W jaki sposób można się zemścić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą mamuniaaaa
łapanką na dziecko:) wtedy wiesz ze masz taki sznurek- dzieciaka za ktory mozesz dowlniepociągać a on skacze jak Ty zagrasz.:) każda kobiete wykpiesz tym sznurkiem:) dziecko to czuły puntk faceta o czym baby wiedzą. Albo wpychasz sie miedzy jego a ukochaną:) biadloszi mu o swoim zyciu, pracy, macicy, nadzerkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelek
a co sie wydalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
może jakieś bardziej inteligentne pomysły?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLala2654
Zemsta trudna ale najlepsza zapomnieć, że istnieje. Nie znać już. To boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelek
powtarzam pytanie : co sie wydalo ? czy on byl zonaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
sorki ten do którego pisałam wykasował post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co ty
sie chcesz mscic? za swoja naiwnosc? za to, ze weszlas z butami w cudze zycie? za to, ze skrzywdzilas niewinna kobiete? naprawde sadzilas, ze sypiajac z facetem, ktory oszukuje i zdradza z Toba swoja zone, spotkalas uczciwego, fajnego goscia? nie zaswiecilo sie swiatelko, ze skoro nie ma odwagi odejsc od zony to znaczy ze jest palantem bez zasad i tak samo gównianie potraktuje Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sie prosilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
tak jest zonaty, ja równiez mam męża. Spotykaliśmy sie rok, mój mąż sie dowiedział, zadzwoniłam do niego i uspokajał mnie że bedzie ok a na drugi dzien przestał odbierac telefony. Mąż mi wybaczył i układa nam sie dobrze ale nie moge tamtemu wybaczyć że ta wielka miłość znikła w jednej minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwosc
ale z ciebie zepsute babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelek
wiesz co ? i ty jeszcze myslisz o zemscie ?? ja na miejscu twojego meza ciebie bym w tylek kopnela i do wiwatu dala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co ty
no to dodam jeszcze, że jestescie siebie warci, oboje bez zasad. jak mozesz pisac, ze dobrze uklada Ci sie z mezem?!?!?!?!? z Was dwojga to juz chyba kochanek ma wiecej zasad niz Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
na twoim miejscu to dziękowałabym Bogu, że tak się stało. może to twój małżonek pogadał sobie z twoim kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbelku drogi
ona nie MYSLI o zemscie, bo bezmyslna kupa braku moralnych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna amelko
a moze ty nie mozesz zniesc tego ze twoj maz wie, a zona twojego kochanka nie wie? moze wkurwia cie to ze twoj maz nie ma o tobie juz tak dobrego zdania jak kiedys, a zona twojego kochanka nadal mysli o swoim mezu jak najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
nie jestem zepsuta :( on chciał odejść od żona szukaliśmy juz mieszkania żeby być razem, wiem że sama sie prosiłam, że zasłużyłam na karę, nie chodzi mi o jakąś okropną zemstę chce zrobić coś co bedzie go boleć tak jak mnie jego odejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelek
amelka - dla mnie jestes mniej niz zero .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleplekota
a wiesz,to bardzo dobrze,ze tak zrobił.Mam nadzieję,ze cie bardzo boli i mam nadzieję,że będziesz czyjąś żoną i twój facet też cię zdradzi z jakąś....twojego pokroju.Trzymaj się mała ,moje życzenia się spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
jego żona też wie, wiedział szybciej od mojego męża ale czekała aż to sie skończy, to było 2 lata temu a mnie dalej to boli, a z mężem na prawde układa mi sie super lepiej niz kiedykolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co ty
nawet nie wiesz jak bardzo jestes zepsuta. rok zylas w klamstwie, oszukiwalas faceta, z ktorym jednoczesnie zylas, sypialas, na tyłach wiłaś sobie gniazdko z facetem siebie wartym - zaklamanym oszustem bez kregoslupa moralnego. pozniej wszystko peklo jak banka mydlana, i nagle 'dobrze ci sie uklada z mezem' i zraniona zostala twoja duma, bo kochanek wypial sie na ciebie i obsikal cieplym moczem. rozumiem ze mozna sie zakochac niespodziewanie, ale wtedy podejmuje sie kroki - w ta, albo w ta. a nie zyje sie rok w klamstwie. ty zaklamana hipokrytko, ty sie na sobie zemscij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą mamuniaaaaaaaaaaaaaaa
zycie pokauzje ze takie baby mszczą się nie na nim ale na.. jego ukochanej.. tak robia by nie był z Nią tylko przejmował sie nią i jej poswiecał czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyyyyyyyyyyyyy
parchu spoleczny, ty. przez takie szmaty jak ty nie mozna spokojnie zyc, bo nie wiadomo, kiedy takie gowno wpakuje sie w twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
jestem kurwą ,zwykłą szmatą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
rozumiem słowa krytyki. ale ja sie po prostu zakochałam, pragnełam miłości, czułosci a mąż mi tego nie dawał, dlatego wpadłam w jego ramiona a on od lat okazywał mi swoje uczucie az mu uległam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
podszywaczu daj sobie spokój, ulżyło ci???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co ty
nikt nie bronil sie zakochac, nikt nie krzyczy, ze jestes zla, bo sie zakochalas. zla jestes, bo chcialas rozbic malzenstwo, zla jestes, bo oszukiwalas swojego meza. albo rybki albo pipki. nie kochasz - odchodzisz. kochasz - jestes wierna. a ty - wszystkie sroki za ogon - w domu mezulek z porożem, a na boku kochanek, z cieplymi uniesieniami. żenujące. nie szanuje takich, jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sprawy
maz ci najzwyczajniej w swiecie odbil kochanka, a ty durna babo, myslisz o zemstach dolacz do nich i bedzie mily trojkacik moze z czasem czworokacik, pieciokacik, itd walenie z polowa miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA AMELKA
ale ja chciałam odejść, nie chciałam okłamywać mężą ale z dziecmi nie da sie odejść z dnia na dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co ty
ale da sie robic meza w konia przez rok, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×