Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pewnie przesadzam

Związek z tatuażystą

Polecane posty

Gość Pewnie przesadzam

Hej, poznałam faceta - super gość, zaczyna mi na nim zależeć, ale nie wiem czy to dobry materiał. Wiem, że wszystko zależy od tego jaką jest się osobą, ale mam watpliwości. Facet jest tatuażystą a ja nasłuchałam się kiedyś o laskach, które przychodzą na tatuaże "w barterze" . Niektórzy moi koledzy opowiadali, że zrobili "mały kwiatek na nadgarstku w zamian za oral" czy ogólnie tatuaż za seks. Czy to popularne praktyki, czy jakies wyjątki? Przyznam, że sama myśl o tym, że mój mężczyzna ma dotykać cycki jakiejś kobiecie, bo ona chce tam dajmy na to duży tatuaż i spędza macając ją tak pół dnia nie jest dla mnie interesująca. Przecież nawet gdybybył najświętszy to i tak to facet i będzie myślał o tych obcych cyckach. Poza tym potem te laski piszą do nich potem "konsultują" te tatuaże . Wiem, ze to zawód jak każdy inny... ale ten jakoś wydaje mi się za bardzo seksualny i niebezpieczny. Myślicie, że przesadzam? Aż mi wstyd to pisać - ale pojawia mi się jakis niepokój w związku z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz, widać od razu że nadajecie na innych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie przesadzam
Po czym wnosisz, skoro nie ma tu mowy o naszych relacjach tylko po prostu moje obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, tatuażyści na ogół do osób świętych nie należą, podobnie jak harleyowcy, policjanci itp. Skoki w bok są w tych środowiskach na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policjanci i harleyowcy? Nie słyszałam o tym nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Czyli meza ginekologa tez bys nie chciala miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykla bzdura, wiekszosc moich znajonych tatuazystow ma rodziny. I juz widze jak ktos odpusci 100zl za oral ktory moze miec za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×