Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwycieztwo to żona piekna dziewica

Polecane posty

Gość gość

Po oprócz urody i dziewictwa kobiety nie mają onej presji w zyciu... Jak facet nie ma w kobiecie tych dwóch punktów to odnosi porażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jak dziewica to bardzo źle i faceci nie chca dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewice chca tylko zakompleksione prwiki o wstydza sie ze sami doswiadczenia nie maja, a normalni faceci chca kobiety z doswiadczeniem w lozku, z nie klody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyciestwo to maz przystojny i bogaty a nie szpetny zalosny prawiczak z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem dziewice jako prawicę to jest wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard na kafe mężczyźni szanują dziewice a kobiety wyzywają i gardzą prawiczkami bo nie sypiają z kim popadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej presji? A co z gadaniem każdego "a kiedy dziecko ,masz już AŻ 24 lata!" Ja będąc facetem wolałabym mózg u kobiety, niż kawałek błony między nogami, ale jak widać, dla niektórych kobieta to tylko materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ty zauwazyles szacunek na kafe do dziewic? juz nie jedna bluzga na kafe poszla w strone dziewic! prawiki wiedza ze nie maja z czym startowac do kobiet dowiadczonych, wiec ich jedyny ratunek to dziewica, przeciez oni wstydza sie swojego prawictwa, zakompleksieni, nieudaczniki zyciowe, wiec mysla ze dziewica ich zaakceptuje, a dziewica przeciez nie czeka na zakompleksionego kolesia tylko na faceta ktory ja szanuje, prawiki nie szanuja, prawiki w wiekszosci swoje doswiadczenie zaczynaja od prostututek, to gorszy sort, normalnych facetow nie brakuje lepszych dla dziewich szanujacych sie a nie prawiki ktorzy sa nimi TYLKO z braku laku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś strasznie zakompleksiona i straszna żółć z ciebie wychodzi. Wyzywasz mężczyzn tylko dla tego, że nie "zamoczyli". Wystarczy raz i już nie byli by prawiczkami ale dla ciebie liczy się tylko by facet bzykał co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewice chca przystojniakow z kasa a nie paskudy z kafe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Jesteś strasznie zakompleksiona i straszna żółć z ciebie wychodzi. Wyzywasz mężczyzn tylko dla tego, że nie "zamoczyli". Wystarczy raz i już nie byli by prawiczkami ale dla ciebie liczy się tylko by facet bzykał co popadnie x zakompleksione sa prawiki z kafe, nie szanuja kobiet w ogole wlasnie dlatego ze nie zamoczyli maja pretensje do wszystkich kobiet na swiecie, poczytaj sobie jaka nienawiscia palaja stali bywalcy-prawiki na kafe, ja nie napisalam ze facet jest gorszy bo nie bzykal tylko gorszy jest ten co nie ma szacunku do kobiet, a szacunku nie maja wlasnie prawiki, u innych facetow nie zauwazylam takiej nienawisci i pogardy, braku szacxunku i tyle oszczerstw bez podstaw czy wulgaryzmow, oceniania kobiet i wyzywania, tytaj co dzien prawiki wyzywaja kobiety, moze macie cos z glowa i trzeba to leczyc, wiec nie dziwi mnie ze kobiet tacy faceci nie maja, a ty dziecko zanim zabierzesz slos przeczytaj ze zrozumieniem, a jak nie umiesz idz do szkoly, bo tepi faceci sa te zalosni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to przystojny mężczyzna musi się bzykać z kim popadnie by wam pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To wg Twoich dziwnych wyobrażeń tak jest. Sam jestem prawiczkiem i nie jestem taki. Zresztą większość osób na kafe pisze pod pseudonimem gość a resztę dopisujesz sobie sama. Nawet Ty i ja mamy ten sam nick. Obrażasz ogromną liczbę osób na podstawie jakiś wpisów na anonimowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:14 A co mi po kasie i wyglądzie, jak facet pusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet pusty to taki , który bzyka się z kim popadnie. Prawiki mają trochę oleju w głowie i dlatego nie puszczają się z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem walcz i zwycięrzaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zobacz tylko, że z powodu tego nie puszczania się prawiczki są wyzywani przez niemoralne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×