Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradźcie coś

co zrobić z twarogu w kubełku?

Polecane posty

Gość doradźcie coś

mam 1kg sera białego z kubełka i dzisiaj mija termin przydatności wiec chciałabym cos dobrego z tego zrobic ale kompletnie nie znam sie na pieczeniu i nie mam za wiele kasy zeby cos kupic specjalnego. Mam make, brzoskwinie, nie mam margaryny - moze doradzicie cos co zrobic z tego sera, ale musi byc: - pyszne - latwe - dla laika :-) - tanie - szybkie Czekam na propozycje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgjfdngureegre
pierogi leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie coś
jeszcze jakieś pomysły?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik na herbatnikach [dodaj do notesu] Kategorie: Serniki. Składniki: 6 paczek herbatników duże 1 kg sera białego zmielony budyń waniliowy 1 szklanka mleka cukier waniliowy 4 szt jajek 1 szklanka cukru 1 kostka margaryny Margarynę wraz z cukrem rozgotować w rondelku. Mleko i budyń rozdrobnić w oddzielnym naczyniu. Do rondelka z margaryną i cukrem wrzucić wszystkie pozostałe składniki (ser, jajka, cukier waniliowy) - gotować. Wlać do masy budyń - potrzymać na ogniu przez chwilkę. Wlewać do tortownicy (warstwa herbatników, troszkę masy serowej i tak na przemian). Ostudzić i wstawić do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam zdaje się taki sam gotowany sernik, przepyszny, tylko zalewałam jeszcze galaretką z wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie przeszkadzaja
sernik na zimno zrob. zmiksuj ten serek z 2 zoltkami , cukrem-pol szklanki, pol kostki masla i dodaj rozpuszczona w pol szkl mleka zelatyne. na dnie tortownicy wcisnij rozkruszone herbatniki lub biszkopty ugniecione z maslem , na to daj ten ser, a na koniec jak juz zastygnie daj galaretke. latwe , proste i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałajajka
maseczkę na twarz i inne opalone części ciała , działa rewelacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałajajka
a do kubełka zimnej wody i na łeb sobie wylać , pełne wykorzystanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przede wszystkim pyszny sernik!!! aż sama mam ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sernika to polecam bardzo ten twaróg: http://www.rotr.pl/produkty/twarog-sernikowy.html. Takiego cuda wcześniej nie jadlam, nie wymaga mielenia, pyszny, delikatny… Można z niego zrobić nie tylko sernik, ale tez doskonałe nadzienie do naleśników czy pierogów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×