Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juykt

czy kaktusy musza byc w ziemi do kaktósów ? czy to tylko trik handlowy

Polecane posty

Gość juykt

takie malutkie zwykłe z marketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
ja sadze do normalnej ziemi do kwiatow, jak tez i takiej nakopanej z lasu, podworka i wszystkie kaktusy rosna i nic niepokojacego sie z nimi nie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 3 kaktusy
rosną sobie w zwykłej ziemi z ogórdka i mają się dobrze, jeden zaczyna kwitnąć :) szkoda, że kwitnie tylko przez 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszą być w specjalnej. Ja sadze w zwykłej tylko dosypuję piasku tak z 25% czyli jedna czwarta piasku na trzy czwarte ziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrefgergrtgt
niekoniecznie trik - kaktusy w naturze rosną na piasku, więc wymagają takiej gleby ale rosną i na innej glebie, nie wymagają szczególnie dużo. Nie wolno ich przelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemia do sukulentów i katusów
tak na prawde to zwykła ziemia z piaskiem :( pół na pół a czasem więcej kosztuje od zwykłej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna wojciechowska
Kaktusy powinny być w specjalnej ziemi do kaktusów. Takie mają wymagania z ich naturalnego środowiska. Polecam tanią a naprawdę dobrą ziemię do kaktusów Zielona Oaza http://zielonaoaza.com.pl/ziemia-i-podloza/ - można ją w sklepach i marketach znaleźć bez problemu, bo sklepu www z tego co wiem to nie mają. A ziemi z lasu czy ogródka w ogóle nie powinno się brać do sadzenia roślin domowych, bo może być skażona, z bakteriami itd.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×