Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidzia_1979

Czy macie jakeis przepisy na dobre nalesniki z farszem?

Polecane posty

Gość jdnuivnsinddm
Swietne nadzienie do nalesnikow to: mieso mielone - podsmarzone fasola czerwona kukurydza ogorki kiszone- pokrojone w drobna kostke pieczarki- podsmarzone na masle sos meksykanski Nastepnie wszystko razem połaczyc i nadziewac nalesniki Polecam Pychota:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO DZIDZI
A mozesz podac ten przepis na nalesniki z szynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre są naleśniki, (to już chyba krokiety) z mięsem, grzubami i kiszoną kapustą. Naleśniki - standardowo. Farsz: mięso mielone ugotowane lub podsmażone, kapusta kiszona poszatkowana, może być podsmażona lub podgotowana, pieczarki smażone z cebulką na patelni. to wszystko razem przez maszynke przepuścić, zrobić masę, zawinąć to w naleśniki. Zawinięte już, obtoczyć w jajku i na patelnię. mmmmmm. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj iwosia lubi się mięso co
? hahahahahaa :P jeśli chodzi o krokiety - to TYLKO grzyby (ew. pieczarki) + kiszona kapusta, i przyprawy :) ja jeszcze gotowe zawinięte naleśniki obtaczam w jajku i bułce tartej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebne sa do tego normalne nalesniki. Podsmazam szynke z cebulka i przyprawiam. Wkladam na srodea nalesnika farsz i podwijam narozniki tak by powstal kwadrat- potem przewracam do gory \"dupka\" i wierzch posypuje serkiem sartym i zapiekam na chwilke. Suuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakk
Witam! Ja dla odmiany zaproponuję naleśniki na słodko - naleśniki posmarować serem białym (tzw twarożek, rozmieszać ze śmitanką, mozna odrobinę posłodzić ) poukładać na nim pokrojone truskawki, zawinąć naleśnika w kopertę. Podsmażyć na patelni żeby placek zrobił się chrupiący. Podawać polane musem truskawkowym (zmiksowane truskawki). Smacznego - to jest pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Naleśniki z boczkiem, marchewką, selerem, cebulką. A robi sie to następująco: najpier dusimy na patelni, marchew i selera startego na tarce, aż zmięknie, dodajemy cebule i boczek, wcześniej oczywiscie podduszone, podsmażone na osobnej patelni. Farsz razem podduszamy. Następnie do naleśnika dajemy starty ser żółty, później farsz zawijamy nalśnika. Podsmażamy z jednej str. i obracamy. Pycha serek się w środku roztopii. Trochę duzo roboty przy składnikach, ale... Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, składniki można zmieniać, wg gustu, np. mięso mielone, kiełbasę zwyczajna, mozna dodać, paprykę, ogórka kiszonego lub korniszonego, co kto lubi.... Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można z mięskiem i warzywami ja zawsze lubiałam ale jestem wegetarianką i teraz jem na słodko tylko tak ogólnie kazdy powinienm wiedzieć ale powiem:z masłem orzechowym z twarożkiem i dżemem...z twarożkiem(chodzi o ten z mackowy żeby był rozlewisty)i płatkami muesli i można dodać jagódki truskawki malinki lub inne sezonowe a także lubię z ryżem jabłkiem i cynamonem albo że w środku tarożek a ja polewam gorącym karmelem lub czekoladą i na to bita smietana ;) każdy niech dobiera jak chcę sam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek77
Ja robię takie:gotuję jajka na twardo, smażę pieczarki z cebulką .Wszystkie składniki /jajka bez łupin oczywista/nalezy posiekać doprawic solą pieprzem i zieleniną dodac trochę masła i tym farszem napełnić naleśniki zwinąć jak krokiety -pyszne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
Bardzo dobre są nadziewane startym żółtym serem wymieszanym z rozciśniętym czosnkiem i ziołami prowansalskimi, potem w jajku i bułce tartej i na oleju przypiekać na złoty kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek77
Uwielbiam chapć knagi bezzębnym Chińczykom zbierającym ryż po 12 h na dobę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze naleśniki to
z białym serem wymieszanym z jajkiem + dobry niezbyt słodki dżem np. ze śliwek.........oczwiście zawsze jeszcze je podsmażam troszeczkę, i na koniec polewam odrobine śmietanką wymieszaną z cynamonem rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie zajadam naleśniki
podsmażane z serkiem i z duszonymi jabłkami i brzoskwinią. Na to oczywiście śmietana. Przed smażeniem naleśniki posypałam cukrem ,są bardziej chrupiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
Dziś robię na kolację naleśniki faszerowane pieczarkami otartymi na grubych oczkach,podsmażonymi z cebulką i wymiszanymi z żółtym startym serem+ przyprawy. Potem w jaju i bułce i pychotka podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja natomiast
przygotowyję farsz do pierogów ruskich i w dniu dzisiejszym na drugie są pierogi ruskie, na jutro planuję podsmażane naleśniki z tym samym farszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×